skoro 18 a este stale panic

karol

SIN ma uplnu pravdu, mam rovnake poznatky. A co ked nastaje situacia ze chalani neskuseny(alebo panici) odmietnu byt s takou co sa popalila na zmrdovi? A budu si hladat sebe rovnu.

sin

No ono je to tak, ze dievcata o to pridu vseobecne skor. Je to jasne. Narodi sa nejaky chlapcek s peknou tvarickou a ten zmrd to zisti velmi rychlo, ze sa podaril a zacne trhat vela vela dievcat. Takemu zmrdovi potom ide len o "dostat dievca do postele". Dievca je mlade, neskusene a nevie odhalit to, aky je on zmrd....tak podlahne. A ked sa narodi chalan, ktory si dievca, zeny vazi a cti ich, tak taky sa k tomu len tak lahko nedostane v mladom veku, lebo zasa mlade dievca tomu nerozumie a nezda sa jej take spravanie chalana atraktivne. Az ked sa dievca popali na nejakom zmrdovi, tak potom pochopi, ze ten druhy je vlastne lepsi. A tak vznikne situacia, ze sa chlap panic da do kopy s dievcatom ktore uz panna nieje. Je to kolobeh ktory nikto nezastavi. Deju sa svinstva a budu sa diat dalej.... Hovorim z toho co vidim v mojom okoli. Ale poznam aj par dievcat ktore maju v popredi rozum a nejako to prezili v panenskom stave. Poznam Dievcata velmi velmi pekne...ktore maju 20-22 rokov a su panny. A viete co? Pripada mi uzasne byt v ich pritomnosti, rozpravat sa s nimi a pocuvat ich. Na druhej strane poznam jednu ktora dala uz v 11-tich..dalsia v 12tich a par v 13tich... A uplne inak sa na ne pozeram ked vidim ake su skazene. Teraz maju uz okolo 17 :(
Nemusi sa so mnou nikto stotoznovat. Len som to mal chut napisat co mi chodilo z tejto temy po rozume, tak sa nehnevajte ak sa to niekoho dotklo.

katika88

JJ panici su zlati aj ja mam takeho priatela a mne sa vzdy pacili nevinni a hanblivucki chalani :-)ma to svoje caro, niet sa zaco hanbit.A byt panic v 18 neni nic nezvycajne u chalanov.

sinka

paaani,tak to neries.takych mame radi,ked su panici.aspon mozemem byt aj my raz ucitelky.a panici su zlati.poznam vela bab,ktorym sa taky pacia...len ich tazko zohnat.