Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

zuuzu

...ako keby ste mali navyber nejaku fakt zlatu, milu,sympaticku..babu..ale za to ze by nemala prsia..tak by ste ju nebrali za svoju partnerku?

No chlapy ked vam zalezi..len na tých prsiach..a to je u vas..dolezite tak nie je co riesit...ked upredstnujete radsej nejaku hlupucku ale co ma hlavne kozy...

No baby..my by sme mali teraz vyberat chlapov...podla toho co nosia medzi nohami:)len to by ste museli nosti nejake obtihanute gate..aby sme na to videli...aby sme neboli prekvapene v p osteli:)

vincentik

pre mna je hlavne dolezite do koho idem ja :) 99% muzov uprednostnutje zeny ktore maju vacsie prsia to ti napise kazdy ved vidite same.

vincentik

pre mna je hlavne dolezite do koho idem ja :) 99% muzov uprednostnutje zeny ktore MAJU prsia to ti napise kazdy ved vidite same.

karolko.o

Stotožňujem sa s názorom ostatných mužov,dávam prednosť veľkým prsiam,pevným a s malými dvorcami.Ženy,čo majú malé prsia,sorry,ale ja by som si tiež ani sex a ani vzťah nevedel predstaviť s takou,čo nie je obdarená.Veď to pri sexe chýba.

vincentik

to si pis nepozadujem od zeny co neviem sam ponuknut. aj ked nie je dolezita dlzka ale technika to by si mohla vediet.