Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

hop.alebo?

ci sa mi pacia male prsia? NIE!!! fuj, je to hnusne, ked je zena ako lata. ked mam velkeho vtaka, preco by som sa mal uspokojit s malymi ceckami? co davam, to chcem aj prijimat.

whee_ee

a ja si aj tak myslim,ze to je aj o sebavedomi a o tom, ako sa zena prezentuje:).. aj ja by som nemala nic proti, kebyze mam vacsie prsia, no ale co uz, mam sa rada taka aka som, a kolko zien dokaze byt sexi aj s mensimi prsiami :).. ved aj silikony si zeny davaju vacsinou kvoli sebe a nie kvoli chlapom... kvoli vlastnej spokojnosti.. no co uz.. nemoze byt kazdy dokonaly:)))

kamill

a keď tu väčšina píšete, že Vás malé prsia nevzrušujú, čudujete sa potom babám tu že sú na to háklivé? preboha, veď to dosť zrazí sebavedomie...

chlapisko

Zakladatelka temy sa pyta muzov ci sa im pacia mensie prsia, nejde teraz o inteligenciu zeny alebo velkost vtaka.
Ako bolo pisane, 99% chlapov dava prednost vacsim prsiam, tak sa s tym zmierte aj ked sa vam to ocividne nepaci a ste na svoje miniprsia dost haklive.
Nie kazdeho priroda obdari to je jasne ale muzom sa proste vyvinute prsia pacia na zene. Poznam zeny co su stihle a maju pekne prsia co je uplne najsamsuper. Vseobecne muz uprednostni skor zenu krv a mlieko ktoru je za co chytit ako anorekticku, to je tiez pravda.
Len vam ozrejmujem muzsky pohlad na vec.

sminkarka

usiko:uplne s tebou suhlasim!

a moj nazor?takze ja mam take vacsie nulky skoro jednotky a mavala som z toho velke depresie,ale potom som spoznala moju terajsiu najlepsiu kamaratku,ktora ma trojky minimalne a zistila som ako sa trapi,nemoze lezat na bruchu,nemoze poriadne sportovat,boli ju chrbitca,casto si zela mensie-a to aj preto,ze ju vsetci chalani chcu len pre kozy a casto mi zavidi to,ze mna budu chciet preto aka som,zatial co nad nou len vsetci budu slinatat

a ja som rada aj pre toto,v lete mozem chodit aj bez podprsenky a ak tuzim po peknom dekolte dam si moju skvelu push-upku:Dta dokaze zazraky:D

whee_ee

a inak.. prsia su nieco, co zena neovplyvni..ich velkost..ale napriklad taka pevnost zadku a celej postavy..to ovplyvnit vie.. :)

usiko

mam najradsej, ked chlap s malym pipikom chce zenu s velkymi prsiami, s odovodnenim, ze ved by to ani sex nebol bez prs......hm....a co zeny, ktore musia vynalozit neskutocne vela usilia, aby aspon nieco mali z takeho malickeho.....no....co ja viem, ako to nazvat....a pritom je dolezity....prsia si pri sexe nikam nepchame za ucelom uspokojenia chlapa, a su taaaake dolezite......ale velkost a hrubka pipika, aj ked od neho zalezi intenzita rozkose, nie je az taky dolezity.....a preco? lebo chlapi su nan neskutocne citlivi.....jajaj

whee_ee

no ty kokos, ja mam male prsia a sexualny zivot som teda s priatelom mala plnohodnotny, aj ho moje prsia vzrusovali, fiiha, asi bol nejaky vadny :D:D:D:D:D:D

by the way.... všetko je krásne na čo sa pozeráme s láskou.. to neviete??:D:D:D