Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

terika

Ale nie, ja som si myslela ze prve co chlapi posudzuju na zene je jej tvar, potom celkova postava-dojem, po dalsie zadok, nohy a potom az prsia. Doat som sa asi sekla. Inak pravda ze velke prsia su domenou "velkych" zien :-DDD Takze nie, dakujem, stacia pevne dvojky :-)

vodny-anjel

pekna diskusia teda:))
chlapi..a co by ste spravili, keby vasa priatelka mozno trosku tucnejsia, ale s peknym dekoltom schudla? a schudla by aj hore? hmm? uz by vas v posteli nevzrusovala?:)

kamill

presne, veľké prsia nepatria k štíhlym dievčatám :D takže si vyberte: buď štíhlu s menšími alebo tučnejšiu s veľkými :D samozrejme sú aj výnimky ale väčšinou je to tak :D

a inak mne by sa hnusil chlap, ktorého jedine čo by na mne vzrušovalo boli prsia,blee

Cynthíík

A keby ste mali na výber peknú s väčšími prsiami a dobrou postavou, s tým že bez podrprsenky tie prsia nie su tak pevné alebo radšej malé potom? Alebo takto bud taká krv a mlieko so všetkým, ale nie tučná, alebo chudučká s malými prsiami?

zdravy

Zuuzu, som zenaty, ale keby som nebol a bola by zlata, bolo by to malo. Musela by aj vediet, ze chlapi sa pise s makkym i, teda musela by byt aj inteligentna.

lentillka

jaaj zuuzu,či som sa zasmiala:)),veru,budeme vyberať podľa klackov medzi nohami,ako oni na nás,tak aj mi na nich...inak zuuzu,vieš o tom,že chlap s malým by ma v posteli ani nepriťahoval?:)

alzbee

lola2345698: cislo 75 znamena obvod pod prsiami a B znamena velkost kosika...B znamena, ze by si mala mat dvojky...ale nie som si presne ista, ze ako sa to rata, lebo ja mam napriklad podprsenky od 70D po 70F, cize by som mala mat prsia od stvorky po sestky :D :D ale to samozrejme nemam...povedala by som, ze mam vacsie trojky...asi to zalezi od strihu.