Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

kminok

hej, stred je ideálny, u mňa tkaé ccfa 2 - jky až 3 - jky. alezas ja si zakladám na iných veciach ako sú prsia a to aj, čo sa vzhľadu týka.

ejmy

prečo by mali tie baby klamať samé seba, ak povedia, že sú spokojné so svojimi nulkami? možno niektoré neklamú a naozaj sú spokojné. vEď čo iné im zostáva? plakať nad tým ako vyzerajú? to nie je práve najlepšie.

mariah

ja som zena podla toho co pisu chlapci s idealnymi mierami tak akurat chuda a mam prsia trojky. dobre to vyzera a nic mi nezdavadzia ani pri spani ani sporte, nemam zdravotne problemy lebo prsia nie su az take velke a som so sebou nadmieru spokojna. nehovorte ze ste spokojne so svojimi nulkami alebo velkymi Fkami, klamete podla mna same seba. tiez myslim ze idealny je stred ani male ani velike.

marry jane

nie je, len má hrozných módnych návrharov, čo ju obiekajú do tých príšerných handier, čím zvýrazŇujú jej nedostatok, príliš malé prsia a chlapčenskú hruď, ona sa tým pýši, no myxslím, že tak by to preháŇať nemala, lebo je to veľmi odpudzujúce. ale tu je napr. kočka, ktorej vyžaruje riadna dávka sexappealu.

ucarmagazine.com

data-allocine.blogomaniac.fr

www.keiraknightleys.com

www.nguoidaukho.us

www.instablogsimages.com

images.askmen.com

images.gamezone.com

lh3.ggpht.com

images.teamsugar.com

kamill

aj tak sa mi na nej najviac páči, že sa sa svoje malé prsia nehambí a že nepodľahla vplyvu silikónov, aj keď ich má už skoro každá celebrita... a keby len oni :( typický príklad toho kam dnešný svet vedie je lolo ferrari.... chudina, nechala sa tak znetvoriť kvôli nešnému svetu :(