Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

marry jane

keira je fakt kočka, len šatočky si často nevie vybraŤ vhodné svojej postave a tak posobí akoby z nej priam padali.

www.blogwaybaby.com

scrapetv.com

www.celebrific.com

upload.moldova.org

www.virginmedia.com

images.paraorkut.com

na tých fotkách je otrasná. vraj je mnoho strihovc šiat, ktoré urobia kočku z každej postavy, no keira volí tie nesprávne si myslím.

kminok

kneira knightley je super kočka, sújhlasňim, veľmi sa mi páči a je to niečo ako ideál u mNˇa a vraj nei je anorektička, jvraj sa súdila s bulvárom, čo to o nej napísal a súd vyhrala.

Stanka.

Ja mam male prsia a vobec mi to nevadí a kebyže to bude vadiť môjmu partnerovi a nutil by ma dať si silikony tak ho niekam pošlem... nech si hlada ceckatu. Ja si kvôli nemu nebudem nechavať pchať do tela tie hnusne mäkke a telu neprirodzene umeliny, ktoré aj tak nie su na celý život.

hop.alebo?

kminok, moja reakcia bola na temu: Chalani páčia sa vám uplne malé prsia???? a uplne male prsia su pre mna 0, 1, 2.

whee_ee

kminok, tak som to myslela... podla mna ked je zena sebavedoma, nemyslim namyslena, ale tak zdravo sebavedoma a relativne spokojna sama so sebou, tak aj nieco vyzaruje..

kamill

media.photobucket.com
veď aj kneira knightley nemá žiadne prsia a ešte sa tým aj chváli, a nemyslím si že je menej sexi ako niaka pamela anderson, ale nemôžem objektivne súdiť :D:D len nej je veľké - že je anorextička ale tak berme do úvahy túto fotku :D