Zapal a hnis v zube

Príspevok v téme: Zapal a hnis v zube
Natasha1987

Ahojte, uz skor mi zubarka prevrtala plombu, lebo ma velmi bolel zub, zistila, ze je tam hnis a necha ho vraj odtekat..Mna zub nebolel, tak som s tym ani nesla, az do stvrtka :( zapchala sa mi dierka jedlom a bola som uz dvakrat cistit na pohotovosti a je to este horsie :( Mam opuchnute cele lico, zub ma boli nepricetne, vcera som mala dokonca aj zvysenu teplotu. Nerv v zube mam prestrihnuty, lebo bol uplne odumrety.. Zajtra je konecne pondelok a idem k svojej zubarke, nech mi s tym nieco urobi... Myslite si, ze mi ho vytiahne?:((( Nechcem stratit zub aj ked je to v zadu..

lucia j

suhlasim s swistica na slovensku sa nenajde vela dobrych zubarov a ked ma clovek neaky problem tak zub jednoducho vychrapnu ja zijem vo svajciarsku tu sa to s nasimi zubarmi masiarmi ani porovnat neda ti zuby zahranuju a liecia a nie ich trhaju ako ti nasi na slovensku aj ked si tu clovek dost zaplati za osetrenie ma aspon zuby a nie ako na sk ludia skoro po 35 nemaju zuby je to hruza bude to este asi dlho trvat kym sa sk zubari vyrovnaju zahranicnym skoda pre sk ludi ktory chcu mat pekne a zdrave zubky

RNG

Spomeniem tu aj transdermalnu iontoforezu striebra. Ta je prave velmi dobra na problemy okolo zubov a celusti.Tiez hnisavych acni, vredov a podobne.

Jednoduchy navod je:

Zober strieborny predmet-najjednoduchsie striebornu lyzicku,, pripoj drotom na + pol 4.5 voltovej baterie, na minus pol pripoj obycajnu lyzicku, tu chyt do ruky.

Striebornu(+) daj na postihnute miesto a drz niekolko minut par krat denne.Mozes ju drzat v rukavici.

Prud sa da regulovat podla toho, ako zvieras tu obycajnu lyzicku alebo nakolko mas vlhku kozu. Strieborna lyzicka nesmie "stipat", vtedy je prud privysoky.

Ja som si takto odstranil uz parkrat zapal pod zubami.

Inac protizapalove tiez pomozu ciastocne, hlavne curcumin, dumbier,MSM boswelin,tiez bromelain a ine enzymi pomozu tu oblast vycistit po zniceni mikrobialnej priciny.

swistica

zly zubar vytrhne, dobry zubar zachrani. Ak ti ho bude chciet trhat, na tvojom mieste by som to najskor sla prekonzultovat s nejakym lepsim odbornikom zubarom