Zapal a hnis v zube

Príspevok v téme: Zapal a hnis v zube
Natasha1987

Ahojte, uz skor mi zubarka prevrtala plombu, lebo ma velmi bolel zub, zistila, ze je tam hnis a necha ho vraj odtekat..Mna zub nebolel, tak som s tym ani nesla, az do stvrtka :( zapchala sa mi dierka jedlom a bola som uz dvakrat cistit na pohotovosti a je to este horsie :( Mam opuchnute cele lico, zub ma boli nepricetne, vcera som mala dokonca aj zvysenu teplotu. Nerv v zube mam prestrihnuty, lebo bol uplne odumrety.. Zajtra je konecne pondelok a idem k svojej zubarke, nech mi s tym nieco urobi... Myslite si, ze mi ho vytiahne?:((( Nechcem stratit zub aj ked je to v zadu..

Ria-bengel

dodry...je prawda ze u zubara som nebola dobrych 10rokow a ani pocas tehotsnstwa..az pred porodom par dni som musela ist si dat prepichnut hnisawi wacok.ale uz to bude pol roka a mne sa ten waxok opet sprawil a poriadne welky.ale mam celkowi sfrach zo zubarow kedze moja ex zubatka bola sadistka a tthala mi zub bez umetwenia a nechala mi tam koren..mozem si dat trhat zub ked stale kojim swoju polrocnu dcerku?neublizi jej to nejak teda neowpliwni to mlieko

Ijuska199993

Ahojte už od Soboty ma bolelo nejak lice a ze som myslela ze mi prejde az do pred pred včera ma to začalo boliet viac a viac a mala som opuchnute lico a včera sa to zhoršilo tak som zašala ku zubarovi velmi kvalitnemu aj ked je drahy ale super a ked mate velke lico a citite ze tam mate hrboli tak to mate hnis 1000% ISTE tak konecne mi je uz fajne mi to zubar prepichol a vyšiel s tade hnis a robili mi to bez inekcie ale robievaju to aj z inekciou a spravili mi to ked skončili v robte a to sa malo platit 15e a spravl zadarmo som zo zubarom s tym k toremu chodim velmi ale velmi spokojna .A Razor ja som tiez mala opuchnute iba lico a dufam ze sa mi to netatn e ked som citala tvoj prispevok sa aj trochu bojim ze sa mi to znova stane ale dufam ze NIE ze sa NESTANE ......A to sme si mysleli všetci že som dostala daky zapal ale bo prievan a kamaratky aj kamarati sme hovorili ze to asi isto bude hnis a uz len studeni obklad na to si treba davat ked to zubar spravi

Lily123

Sensuous dnes som bola u obvodného a dal mi CEDROX na zápal.....zub ma už nebolí, len ked si zatlačím hore pri koreni smerom k lícu tak kúsok bolí, dúfam, že prejde lebo mám ku zubárovi nechcem ísť strašne sa bojím :/

Sensuous

ja riesim to iste, ale ja osm u zubara bola, panika, nepanika, vyberie ti z neho nervy a vyplni kanaliky, dostanes atb, to je vsetko, s injekciou neboli nic

Lily123

Ahojte.....mám panický strach zo zubárov, a naposledy som bola u zubára asi pred 10 rokmi....doteraz som nemala žiadny problem zo zubami až doteraz myslela som si že som dostala prievan lebo ma boleli oči, uši a zuby, ale tie bolesti mám už týždeň a zub stále bolí....mám ho otvorený, vyciciavam si z neho sama hnis, ale boli ma už na líci a pod okom trochu aj opuchlo....strašne sa bojím s tým ísť k zubárovi, kedže z nich mám panický strach....zistila som že teplé mi pomáha...nemohol by mi môj lekár predpísať lieky na zápal? Pomôžte mi :(

alealaalo

cawte vie mi niekto poradit ?? na mam takyto problem cez vykend ma pobolieval zub horny 2 no tak som si vravel ze do pondela vydrzim no ale rano v pondelkom ked som stal tak mi cela prava stra opuchla cele lice... ked som sil k zubarke tak mi prevrtala zub a povedala ze ci mam vyciciavat hnit a davat sudene obklady nech mi opuch stiahne no ale ked som sa dnes zobudil tak to mam este viac napuchune ako som to mal v pondelok a vycuciavam a hnis nejde no ked si pritlacim na to bolave lico tak citim ako mi to tlaci na ine zuby a nie na ten ktory je prevrtany myslim si ze mi prevrtala druhy zub a nie ten ktory mala ....... prosim poradte mi co mam robit

boles velka1

ludia co mam robit mam nad zubom nabucgnute podnebie a s druhej strany taky kopcek odpuchneto ci pomoze len zubar ma stim dakto skusenost je to vlastne diera v blmbe tak to zacalo

fantomas

No takže ja som malá zapal dvá krát prví krát som to neriešila ustupil sám ... mam poriadku zubky tak som to neriešila ..a ani ma to nejak nebolelo..a navyše nebola som v situacii ktorá mi dovolila ist k zubarovy(zahraničie)teraz ma to chytilo druhý krát .. vačok mi praskol ... a kedže moje zubky nedávam do rúk slovenských zubarov .... šla som stým do Poľska .... nesmierne bolesti to boli po druhý krát .... tam mi to otvorili ..ako každý tu píše presne ten istý postup ... niečo mi tam kolo dasna natrela a kolo zuba .. na ktorým sa spravil vačok ... a potom mi odporučila ustnu vodu ...a teplu vaňu so soľou ..... kde som sa vymačala ... a bolo po probleme ;)