Strasne ma ubija pocit , ze uz len mesiac a musim ist znova do skoly

Príspevok v téme: Strasne ma ubija pocit , ze uz len mesiac a musim ist znova do skoly
ShaulaThalit

Stale na to myslim... vynaraju sa mi rozne zazitky zo skoly, spoluziacky a spoluziaci, aki su, ako sa spravaju a ako znova pridem do skoly a bude to rovnake - deprimujuce...
Uplne ma to vycerpava, pretoze ked vidim dnom co dnom ako rychlo uteka cas chce sa mi plakat...
Je to somarina oproti inym problemom, ktore trapia vas aj mna, ale nepridava mi to na tom, aby som sa vysporiadala s inymi vecami. Co mam robit?

notka

Ja ti asi neporadim, kedze problem mam podobny..chodim na vysku, tento rok ma caka bakalarka. co sa spoluziakov tyka, nehovorim ze su vsetci zli, ale predsa uz to nie je to co na strednej. myslim ze momentalne by som mala byt so svojim zivotom celkom spokojna, nemam zavaznejsie alebo zivot ohrozujuce problemy, no napriek tomu, uz teraz treba mysliet na bakalarku, treba zhanat literatury ktorej je v mojom odbore hodne malo, a aj to prevazne v anglictine ktoru som sa za cely zivot zatial nedokazala naucit. pri vsetkom co robim ma neustale napadaju myslienky na skolu, na povinnosti s nou spojene. uz na zaciatku semestra myslim strnast tyzdnov dopredu, ako si rozplanovat cas, ako to vsetko stihat, hlavne seminarne prace a teraz aj bakalarku, uplne ma z toho boli hlava a citim ze nevladzem..chcela by som si popri povinnostiach zo skoly aspon doplnat vedomosti pomimo v ramci mojho odboru a ucit sa anglinu, ale kvoli kvantu seminarok a neskor zapoctov to jednoducho nejde..casto mi je z toho do placu :((

iwus93

ShaulaThalit: aj ja mám ten istý problém..nerada chodím do školy, jediný dôvod prečo tam rada chodím je moja láska, chodím s ňou každé ráno do školy:), sem-tam ho vídam aj v škole cez prestávky(nebývame spolu na prestávkach, hádam sa to nabudúci šk. rok zmení) a potom po škole sme spolu...síce sa ku mne spolužiaci nespávajú zle, ale aj tak tam len za nich nerada chodím, ale spolužiakov si nevyberáš..už keď sa blížim do triedy tak tam počuť rôzne zvuky, ktoré robia chalani, pridr**né smiechy spolužiačiek, ktoré neznášam, pár z nich sú moje kamošky, ale fakt len pár a ostatné sú namyslené sliepky:/, a hovorím si v duchu: bože, zase do toho zverinca a toto budem počúvať 6 hodín..ty máš aký problém so spolužiakmi/spolužiačkami?