Strasne ma ubija pocit , ze uz len mesiac a musim ist znova do skoly

Príspevok v téme: Strasne ma ubija pocit , ze uz len mesiac a musim ist znova do skoly
ShaulaThalit

Stale na to myslim... vynaraju sa mi rozne zazitky zo skoly, spoluziacky a spoluziaci, aki su, ako sa spravaju a ako znova pridem do skoly a bude to rovnake - deprimujuce...
Uplne ma to vycerpava, pretoze ked vidim dnom co dnom ako rychlo uteka cas chce sa mi plakat...
Je to somarina oproti inym problemom, ktore trapia vas aj mna, ale nepridava mi to na tom, aby som sa vysporiadala s inymi vecami. Co mam robit?

alzbee

Ja teraz tak od veci trosku, ale som sama, ktorej sa zda, ze od roku 2000 ide neskutocne rychlo cas?! mna toto desi, ze fakt to ide strasne rychlo...a aj teraz-nedesim sa kvoli skole, lebo na vyske mi je fajn, i ked tiez mi je blbo, ked si predstavim tie povinnosti, ale ide o to, ze o chvilu je tu zas zima, Vianoce, Silvester, ved akoby Vianoce boli len minuly tyzden a nie pred 7mesiacmi...nechutne rychlo to ide:(( podla mna sa od roku 2000 zrychlil cas:D :D

iwus93

asi si to musíš len pretrpieť od nich...aj tak o 1 alebo 2 roky končíš sš a to rýchlo ubehne fakt..ešte si pamätám môj nástup do novej školy..akoby to bolo len včera...viem, že sa to nedá ignorovať tie ich poznámky na teba, ale asi ti nič iné nezostáva len si to pretrpieť..sú to primitívni ľudia, ktorí nevedia čo so sebou, ešte nevyrástli z puberty, neboj sa ty to zvládneš aj s pomocou profesorov

ShaulaThalit

Idem do druheho rocnika...
Viete, ja necakam, ze mi date navod, ako byt happy aj s debilmi, ale chcela som sa uistit, ze nie som jedina, ktora ma taketo pocity, ktore ma ubijaju a nicia mi prazdniny, kde sa musim dat dokopy, aby som mohla normalne nastupit do skoly...

zuzic

iwus tot bude uz posledny prispevok, nechcem sa vam tu uz viac miesat, strelit mu nemozem lebo on je ADHD a on moze vsetko ale to je uz z ineho sudka takze uz koncim a tebe SHAULA zo srdca prajem aby ti ta skola rychlo presla a uz nemala pri sebe takychto debilnych spoluziakov no aby si sa mohla tesit zo zivota...

iwus93

ShaulaThalit: no tak to máš ťažké..neviem ako ti mám poradiť...máš zachvíľku 17 takže ideš do 3.ročníka alebo do 2.ročníka?