Strasne ma ubija pocit , ze uz len mesiac a musim ist znova do skoly

Príspevok v téme: Strasne ma ubija pocit , ze uz len mesiac a musim ist znova do skoly
ShaulaThalit

Stale na to myslim... vynaraju sa mi rozne zazitky zo skoly, spoluziacky a spoluziaci, aki su, ako sa spravaju a ako znova pridem do skoly a bude to rovnake - deprimujuce...
Uplne ma to vycerpava, pretoze ked vidim dnom co dnom ako rychlo uteka cas chce sa mi plakat...
Je to somarina oproti inym problemom, ktore trapia vas aj mna, ale nepridava mi to na tom, aby som sa vysporiadala s inymi vecami. Co mam robit?

iwus93

ShaulaThalit: no tak to máš ťažké..neviem ako ti mám poradiť...máš zachvíľku 17 takže ideš do 3.ročníka alebo do 2.ročníka?

iwus93

ShaulaThalit: no tak to máš ťažké..neviem ako ti mám poradiť...máš zachvíľku 17 takže ideš do 3.ročníka alebo do 2.ročníka?

zajuska

mozno ponizuju preto, lebo vidia, ze vam to ublizuje a maju z toho radost. Mozno keby ste im neprejavili vase city, ze vas to trapi (co je ozaj dost tazke), mozno by si nasli iny terc "vysmechu". Taki ludia su obycajni primitivy, aj ked ich slova rania, ozaj si ich netreba brat k srdcu - pretoze su ubohi, primitivni a myslia si, ze su majstri sveta - len preto, lebo piju, fajcia a hresia ... Neverim, ze to nemate v triede aspon 2 - 3 fakt normalne kamaratky, ktore vas podrzia. AK ano, tak sa na ostatnych ozaj vybodnite. Tiez som zazila posmesky na ZS, ale jednym uchom dnu, druhym von. Sice ma to vo vnutri bolelo, ale neukazala som navonok, ze ma to trapi.. a potom s tym prestali .. pochopili, ze su trapni oni .. nie ja

iwus93

zuzic: to máš pravdu..chalan je iné ako baba, nič ti neostáva len na neho nakričať že nech ťa neobťažuje, a ak to nezaberie tak mu jednu streliť...

ShaulaThalit

iwus93: hovorila som, ze u triednej mam maximalnu podporu a som jej zverenkyna, avsak urcite by som nechcela, aby sa do toho montovala... Staci, ze ma neznasaju uz len preto, ze vidia, ake mam vztahy z profesormi a ze som im viac sympaticka ako vacsina, a povazuju to za vtieranie... Skutocnost je taka, ze sa nespravam ako tupana sprosta, a to je to, co nevedia stale pochopit

iwus93

zuzic: no to máš síce pravdu, ja som ešte na základke zbila jednu babu za to, že ma ponižovala, ale odvtedy sa nejako krotím lebo bitkou nič nevyriešim...

ShaulaThalid: a čo keby si sa porozprávala o tom s triednou/triednym? nejako by ti mohla pomôcť

iwus93

zuzic: no to máš síce pravdu, ja som ešte na základke zbila jednu babu za to, že ma ponižovala, ale odvtedy sa nejako krotím lebo bitkou nič nevyriešim...

ShaulaThalid: a čo keby si sa porozprávala o tom s triednou/triednym? nejako by ti mohla pomôcť

ShaulaThalit

Ja nemam problem si povedat svoje, maju predo mnou respekt, aj sa ma opytaju ci mi je uz lepsie atd atd, ale to su len take spolocensky povinne konverzacie... rozoberaju ma do hlbky, kydaju na mna, a predo mnou sa spravaju akoby ma chapali. Ja seriem na to, ze nemam kamaratov, ale nedokazem sa stotoznit s pocitom, ze som vzdy ta, ktoru ludia obchadzaju a ktoru nemaju radi...