90 dnovka od 27.7.

toccara

jednoocko no nakoniec som sa rozhodla pre tie gulocky, lebo 2x som si presla zas knihu:) a pecivo v malom mnozstve sa da papat, a pecivo je z muky takze to je skoro to iste, niesom sice ziadny odbornik, no myslim ze takto to moze byt, mna len ubijaju tie vitaminove dni, neviem co vymysliet na obed, a uz mi cez usi lezu paradajky uhorka atd...nemate neaky tip? ako pozeram take recepty no neviem take exoticke ovocie som este neskusala, mozno sa "donutim"vyskusat ..

ariellka

Ahoj Sajfina,
dlho som sa neozyvala,pretoze sa strasne hanbim. Bol to strasny tyzden.Kolega mal narodeniny,potom sef mal narodeniny,potom siel druhy sef na dovolenku a tiez pripravil obed,potom doma bola oslava a stale len jedlo a jedlo a jedlo .... nedalo sa. Znicila som vsetko,co som dosiahla.Teraz je manzel tento tyzden doma a tak je to opät hroza.pozerat sa nanho ako sa vecer napchava kolacmi a ja nemozem.hroza.Chodi na tyzdnovky a v pondelok bohuzial opät oddchadza a tak som si povedala,ze od pondelka zacnem opät a dufam,ze zase pojdu za 2 tyzdne 2,6 kg dole a potom by som chcela ale vydrzat az do konca.
Drzte mi palce.Tak velmi sa hanbim,ze som zlyhala.

jednoočko

ahojte, takze je amm dns strasne dobru naladu, ked som sa postavila na vahu, tak som mala 68, co je o dve kila menej, a len za styri dni, strasne sa tesim z toho...:) co sa tyka dneska, stale rozmyslam ci jogurty, alebo paradajky cibulka paprika trosku na oleji oprazene plus na to rozne syry ktore sa roztopia, mnam mnam proste :) alebo ci si dam na obed jogurty s chlebikom, activie, a potom na veceru zeleninovy sala zaliaty bielym jogurtom?? neviem,.....vy dnes co papate? :)

jednoočko

inak toccara podla mna by si nemala jest tie tvarohove gulky, lebo tam ide aj muka a ta nepatri medzi bielkoviny.. :)

jednoočko

ja som dnes mala tiez svoj prvy prehresok, mam dnes vitaminy rano som mala pistacie, na obed polku ananasu, potom sa zaspala a teraz pred pol hodinou dve paradajky, a potom ku nam prisla teta a doniesla sladku vasen mandlovu tak som si dala jednu kocku... :(:( ale dnes ma vaha potesila, lahsia o kilo a pol :) jupiii...zajtra bielkoviny ale vobec neviem co si urobim, ci paradajky so syrmi, alebo jogurty alebo...no neviem... :) nemate nejake typy? :)

toccara

Caute dievcata no dnes som mala prvy prehresok:( som mala vitaminovy den, no som mala aj strasne stresujuci den:( a som sa citila taka slaba tak som si dala chlebik so salatom:( noo aj tak budem pokracovat, zajtra bielkovinovy den a cakaju ma tvarohove gulocky, achh som zvedava kolko sa mi podari schudnut

majka__

no vies sajfina, ked sa pozriem dozadu na to obdobie, tak jem podstatne menej. porusila som sice riadne dietu, a bud budem pokracovat, ale jest tak ako napr. dnes. jedla som ked som bola hladna. a ked som mala chut na sladke? tak som zjedla kusok kolaca zo svadby. a ked budem chciet sladke nabuduce? tak nieco trosku zjem. dnes som jedla napriklad iba rozok so sunkou (celozrnny samozrejme), kolacik a teraz poobede si dam kapustovu polievku. totiz mozno som ju mala zjest na obed, ale ked som nebola hladna... budem sa snazit dodrziavat zasadu "po siestej nejest". a od septembra, ked otvoria mestske kupalisko u nas v presove budem chciet chodit co najcastejsie plavat.

sajfina

ahojte dievčence,ako vám to ide??ja mám dnes 43.deň-škroby,akurát som dojedla čínske ryžové rezance so zeleninovou omáčkou,bolo to výborné :)
to je super majka_,je to fajn,ze aj ked to clovek niektory den prezenie s jedlom,tak nepriberie :D
ja mam dnes este volno a od zajtra zasa do prace,ale mne sa dieta lepsi v praci dodrzuje ako doma,len to mam posunute casovo,o 5:15 mam ovocie(ranajky) a potom obed cez obednu prestavku,tak okolo 12:15 a vecera uz normalne,dufam,ze tie skore ranajky nejako nevadia :( ale inak nemam cas jest az do obeda

majka__

no mna prekvapila len jedna vec, ze aj napriek tomu, ako som bola vcera doslova napraskana jedlom (ze mi to stacilo az dnes do 17:00 - a to fakt neprehanam, zo svadby som prisla o pol jednej v noci), ze som mala dnes poobede 78 kg. a to som plna, kolace mame este v chladnicke, ale ja ich vobec nechcem :o). a vcera som fakt vela papala...

toccara

Achh ja dneska mam UH den, som mala spagetti, a akurat som si zdobla z cokoladky milka :)mamina ma nalakala:) na vahu som sa este stale nepostavila ale to ma tesi ze v bielej sukni(z ktorej mi vytrcali slaninky pred mesiacom:()uz celkom sa da aj namna pozriet :)))))