Mám strašne zničené vlasy...

Príspevok v téme: Mám strašne zničené vlasy...
KikusiQ

Prosím pomôžte mi....mám strašne zničené vlasy....mám ich ostrihané do postupna a preto sú poškodené po celej dĺžke..mám zničené a suché končeky....viem že by mi pomohli nožnice,ale ja si nechcem dať ostrihať vlasy ...ani za nič...nepoznáte nejaký šampón,masku alebo kondicionér,ktorý ale naozaj zaberá??....lebo som ich už vyskúšala dosť......a nič mi tak nepohlo....alebo nepoznáte recept na nejakú doma pripravenú masku z ovocia?....alebo také niečo??.....nech mi to aspoň kus zregeneruje vlasy....viem že po použití nijakého šampónu ani ničoho podobného ich už nebudem mať úplne zdravé....ale chcem aby to nebolo až tak vidno,že ich mám zničené.....pls....pomôžte mi....

tammy

Tiež mám veľmi dobré skúsenosti s bio olejmi, ale pokiaľ sú vlasy veľmi zničené, nožniciam sa aj tak nevyhnete

bianca.pp

Mne kaderníčka doporučila do masky na vlasy (hocijakú na zničené vlasy) pridať olivový olej, zabaliť ju do igelitu a potom do teplého uteráku a nechať posobiť tak pol hodinu. Potom normálne umyť šampónom. Skús ju používať raz za týždeň. Mne to veľmi pomohlo

Perilka

po porode som mala vlasy v neskutočne zlom stave. Vtedy mi pomohla značka Kerastese,je sice drahšia,ale naozakj velmi kvalitná. Kupiš ju v každom eshope s kozmetikou.

Jennny

Určite si kúp v lekárni komplex vitamínov na vlasy a 100% arganový olej. Ten je posobí na zničené vlasy naozaj ako hojivý zázrak. Ja si ho objednávam z -odkaz odstránený- sekcia vlasy - poškodené vlasy

Sona345

Začni určite vitamínmi, nechaj si vlasy aspoň kúsok skrátiť a určite si kúp olejčeky na vlasy. Buď prírodné - olivový, arganový, kokosový alebo už nejaký hotový olejček na vlasy

lukatina

poradim ti mala som tiez znicene no teraz uz nemam. namoc si vlasy utri si ich do uteraka a daj si zltkovu masku na ne t.j. dve zltka a kvapka oleja maj to na vlasoch tak 20min a potom si normalne umy vlasy samponom . nepouzivaj sampony kde su silikony skus brezovy . po umyti vlasov kondicioner . skus dove tusim zlty. to by malo pomoct inac na vine su vsetky sampony so silikonmi preto ich uz nepouzivam. este jedna rada oplachovala som si vlasy po umyti octovou vodou a boli leskle a super.