Mám strašne zničené vlasy...

Príspevok v téme: Mám strašne zničené vlasy...
KikusiQ

Prosím pomôžte mi....mám strašne zničené vlasy....mám ich ostrihané do postupna a preto sú poškodené po celej dĺžke..mám zničené a suché končeky....viem že by mi pomohli nožnice,ale ja si nechcem dať ostrihať vlasy ...ani za nič...nepoznáte nejaký šampón,masku alebo kondicionér,ktorý ale naozaj zaberá??....lebo som ich už vyskúšala dosť......a nič mi tak nepohlo....alebo nepoznáte recept na nejakú doma pripravenú masku z ovocia?....alebo také niečo??.....nech mi to aspoň kus zregeneruje vlasy....viem že po použití nijakého šampónu ani ničoho podobného ich už nebudem mať úplne zdravé....ale chcem aby to nebolo až tak vidno,že ich mám zničené.....pls....pomôžte mi....

jankaaaaaaa

je nutne kupit cisto prirodnu hennu , nesmie sa pouzivat na chemicky farbene vlasy. odporucam stranku -odkaz odstránený-

Nely 557

NEFARBIACI. Vlasový zábal z Henny je vynikajúci prípravok vhodný k regenerácii mala si namysli tento vyrobok ? us som si ho objednala budem vas informovat ako pomaha ;)

Nely 557

Janka a co je vlastne ta hena ? a kde sa da kupit ? nemohla by si mi poslat link na ukazku vyrobku ? ;) a inac dakujem vvelmi pekne za radu ;)

Nely 557

Baby , prosim vas pomozte mi , mala som krasne huste vlasy, no zacla som si ich zehlit a fenovat po 2-3 rokoch pravidelneho zehlenia a fenovania , umyvania vlasov kazdy den my vypalo mozno viac nez polovica z mojich minulych hustych vlasov , a teras su nenormalne riedke bez objemu no proste hrôza nevviem co mam robit som zufala posim pomoze mi poradte mi ako ich mam zregenerovat a obnovit ras vlasov prosim ;(((

simka111

Ja mam tiez znicene vlasy.. :( vobec si ich nežehlim,fenujem 2 krat do tyzdna a pouzivam kozmetiku na poškodene vlasy.. :(
Ale chystam sa vyskusat zabal na vlasy.ktory si necham aspon 3 hodiny na vlasoch-olivovy olej,med,mlieko a par kvapiek citrona. tak uvdime so sa stane,ci bude nejaky rozdiel :D

jojkaaaa

tiez som mala ten isty problem,vlasy som mala velmi velmi znicene.Zacala som si robit masku zo zltkov a olivoveho oleja a tiez tak prelivy zo silnej rozpustnej kavy.teraz mam vlasky na nespoznanie.ozaj su krasne.dievcata mi ich chvalia:)