Ako prezit koniec vztahu....

zuuzu

Sasena...dakujem, velmi pekne slova..a ako si napi sala..ze vnucovat..sa mu...on ma vo mne velku istotu..lebo vie ze ho velmi lubim...a ze ho chcem..stale..aj keby neviem..co..a ja som taka naivna...ze furt po n om tuzim:(a ako si napisala..ze mi zeny chceme vysvetlania..ale ako ja mozem zit dalej bez vysvetlenia...nedokazem spravit ciaru...po 3 rokoch...a zabudnut...na vsetko...ja by som si najrdsej vazne vsetko vypocula...nech to pocujem z jeho ust..a potom sa mi lahsie zabudne...mozno budem citit nieco negativne...

zuuzu

Winki..ked dnes to je prvy..den..to je ten najhorsi..a rodicia su ani doma..neni tak ma ani nebudu dnes vidiet ze som smutna..lebo nechcem aby sa zbytocne nado mnou trapili...ale uz len 2 hodky a budem konecne domka:)dufam ze v noci aspon sa mi bude dat spat:(lebo dnesna noc bola plna krcov...:(

sasena p.

zuuza vdaka za odpovede.

ja ti z vlastnych skusenosti (nie som stara - 23-ale bohuzial som si toho vela odsrala a zevraj som "stara dusa" :) )
poviem zase opacnu vec.vsetky chceme pocut vysvetlenie.vsetky chceme pochopit dovody.vediet ich aby sme si ulahcili situaciu,aby sme do toho videli,aby sme "to" mohli prebrat zo vsetkych stran na milion sposobov,a popripade aby sme sa im v buducnosti vyhli. nechci pocut dovody. boli to. bol jeden jediny co sa so mnou dokazal rozist ferovo z oci do oci.a poviem ti nie je horsia vec ako od cloveka na ktorom stavias svoj zivot, s ktorym ho planujes, budujes, pocut z ust absolutne realny a normalny ale bolestivy dovod - jednoducho ta nemilujem. oni to vacsinou zaobalia do roznych debilin ktorím ani sami neveria,ale podstat je tu. ze ten pre ktoreho by sme spravili cokolvek, by to cokolvek nespravil pre nas. nevolaj mu, nepis mu, uzavri kapitolu bez zbytocnych slov, ktore evidentne tvoj ex priatel nema zaujem vyslovit. najdi si svoju novu zivotnu cestu bez neho. nie je nic horsie ako otravna baba dozadujuca sa niecoho.a hlavne nevies kde sa nachadza v koho spolocnosti (ak by si mu napriklad pisala sms) a aky vysmech (teba a tvojich pocitov) by nasledoval z kazdej strany po precitany tej sms nahlas pred jeho kamosmi. videla som raz takuto situacia a tej baby mi bolo neskutocne luto. a ty nechces aby ta lutoval,nie? daj mu priestor, akceptuj jeho rozhodnutie, tak ako ty chces-aby v roznych zivotnych situaciach bolo akceptovane to tvoje. rozhodol sa nebyt s tebou,viem ze to je ta najhorsia vec,tvoja nocna mora, ale aj ta raz skonci.a potom vyjde slnko a zacne novy den. btw-s opakujucou sa pravidelnostou ti zarucujem, ze ked so seba nespravis psychopatku, a nechas ho ist , tak ako chce, pride doba-ked ta bude chciet naspat.ale ty uz budes zamilovana do lepsejsieho ;) to ti zarucujem

zuuzu

...ja viem ze urcite je na tomto svete niekto kto ma bude raz lubit...a mozno viac ako on...on sa vrati o tyzden...a mozno sa mi uz ani neozve...a nebudem to pocut z jeho ust..len ja to potrebujem pocut...nech mi povie vsetko co si o mne..a ze ma to lepsie vzbury na neho zabudnut..a aktivity..od septrembra na VS..konecne ma zobrali:))tak sa budem venovat skole:)Vonku tak krasne...a ja pozeram cez okno so slzami v ociach..eraz som v praci...tak sa tesim domov..lahnem pod deku..a budem plakat plakat a este raz plakat...boze 2 hodiny..mi je dobre..a zease pride ta slaba chvilka...to je hroo zne..

Azuriitko

Najhoršie je, ak to príde náhle. Ak vzťah beží zdanlivo v poriadku, a zrazu rana pod pás. Je to nepríjemné, smutné, hrozné, ale dá sa to zvládnuť. Chce to trochu času, trochu bolesti, a hlavne pokúsiť sa nemyslieť na krásne chvíľky s pocitom, že už ich nezažiješ, ale mysli na to, že niečo podobné a ešte krajšie zažiješ s niekým iným, lebo z tohto krátkeho popisu by som usudzoval, že si ťa tento chlapík nezaslúži. Nech bol aký chcel, takto sa zachovať na konci, to je naozaj sebecké a kruté. A ak by mu na tebe záležalo, neverím že by bol schopný toto ti spraviť, a hlavne takto. Samozrejme ešte je tu možnosť, že sám pochopí čo spravil, o čo prichádza, alebo aspom to ukončí dôstojnejšie s ospravedlnením tejto vzniknutej situácie. Ale nesmieš tomu zase slepo veriť, pozri sa na vec reálnym pohľadom. A ak to skutočne je koniec, naozaj ako tu už iní píšu, nájdi si dáke aktivity, tie pomáhajú nemyslieť na bolesť. A skutočne pocítiš, že čas zahojuje rany, a príde chalan, ktorý tu bude iba pre teba :) držím palce :)

winki

Ked teda stale chces aby to bolo vsetko ok. viem ze to je tazke sa s tym zmierit. a viem ze ti tu radia neozyvaj kasli na neho...no zachoval sa ako idiot ale myslim ze mas pravo to pocut z jeho ust. Takze si snim daj stretko normalne mu zavolaj ze len chces vediet preco normalne aby ti to povedal a nie ako keby si bola jeho bokovka. Len mu prosim ta nerozpravaj ze ja sa zmenim a take blbosti. Chlapec uz asi dlhsiu dobu k tebe neciti to co predtym teda podla toho co pises ze ti nepovie ani lubim ta a asi to takto pre neho bolo najlahsie jednoducho ta poslat prec. Ale zasluzis si vediet dovod, lebo az potom sa budes moct pohnut dalej.

zuuzu

SSSS...nienie...to nebolo tak ze pred kamaratmi on ma siel vystrojit domov...tam sme boli sami ..a tam nechcel..len on siel este za kamaratmi a ja som zistila ze mam obciansky v jeho bunde tak som sa musela vratit a chcela som mu nieco po ticho povedat..a povedal mi nech netraposim..a ja ze aby som ja teba nestrapnila...tak to bolo..aby sme si rozumeli..a potm som mu napisala sms..a on odpisal odpoved si videla...ked ja som si toto leto predstavovoala uplne inak....ze budeme spolu chodit na vylety..a tak..ale takto to dopalo...ved ja sa snazim..mu nezavolat..ale mna to bude strasne lakat..mu crnkunut..ze co ako sa veci..maju, lebo mne sa to strasne zbabele cez...ked uz tak to chcem do oci vediet..a nie takto...sms...so 4 slovami..za tie 3 roky prezite aj s peknymi aj zlymi slovami..mu stojim iba za 4 dlova v sms???A k tej kadarnicke som sa chcela ist objednat..ale mala pause...:((tak zajtra sa musim ist objednat..

zuuzu

Ahoj sasena:)no idem odpovedat..na tie tvoje otazky..:)odpoviem uprimne...
1, Ja budem mat zachvilu 20 a on mna 21, viem sme mladi...a zivot pred sebou,ale necakalo som toto.

2, No sem-tam sme vybehli aj s jeho kamaratmi..ale teraz posldenu dobu castejsie, ale to mi nevadi, ze ked chodime..s nimi, a praveze som velmi prekvapena..ako sa ku mne vzdy spraval...pred kamaratmi taky pozorny,ze niekedy som ani nechapala..ja prave nechapme..ved nic zle som nespravila...iba to ze som sa chcela pekne rozlucit??:(

3,Jáj slovo Lubim ta?Ved to mozem snivat aby mi to po vedal...prvy rok..to bolo na dennom poriadku..ale nejako to upadlo...slovo lubim ta som od neho nepocula..asi 4 mesiace:(a nevravi mi to casto...vazne mozno 1x za 4 mesiace.a este aj ja to musim prva povedat:(

4,Myslis slova lubim ta?No sem tam sms...a sem tam do oci..ale viac toho bola do sms...ale to bolo davno..:(

Mas to trošicku objasnene..?Lebo ja som zo vsetkoho na nervy...

Tieto stresy neuveritelne nicia cloveka....som jak na trnoch..lebo cakam ze ked pride z tyzdnovky..ze bude vsetko ok:(ale to nebude..a ja to neviem p ochopit...alebo nechcem...

sssssss

jedna rada - nevolaj, nepíš...
je to chudák... ked nechce aby si ho objala pred kamošmi lebo ho strápniš, tak aká bude budúcnosť? nebudeš ho moct chytit ani za ruku na verejnosti? žiadny dotyk?
nechcem byt krutá, ale aj ked si to človek nechce priznať ani pripustiť a všetko bude si vyvracať inak len aby svoju mysel upokojil, myslím, že možno Ta celý ten čas podvádzal...aj to možnosť a viem, že dosť nelichotivá.... možno sa celý čas pred kamarátmi iba chvastal že ťa má ako hračku...alebo si zmyslel, že si chce užívat aj s inymi...
Poradím Ti, kašli na neho, keď ta ešte naozaj má rád, tak mu budeš chýbať a po čase sa ozve aj sám... len sa mu ty neozyvaj...daj si napr. závazok, že nasledujúci týžden sa mu vobec neozveš...a naplánuj si program, dobehni všetko zameškané, všetko čo si predtým iba plánovala.... choď na jogu, plávanie, korčule, športuj alebo sa vzdelávaj, aj keď viem, že večer ked si budeš líhat do postele sama to bude tažké...ale neboj zvládneš a možno stretneš ešte niekoho lepšieho...možno nie hned ale časom určite :))) a pekne ku kaderníkovi a make-up nový kup a nalíč sa každý den, až vidí ako Ti ten rozchod prospel :))) možno bude lutovat...