EMG vysetrenie na tetaniu

bezmocna18

bojkooo.....a byva ti ked ides spat vecer zle ze si nevladna, trasies sa a mas pocit ze omdlies a ze ti preestane byt srdce a mas zlak na hrudniku??? mariaa ked si tu prosim odpis aj ty na tu otazku dakujem

bojkooo

Mariaa a z coho to moze byt? Mam vysoky tlak, ale povedali, ze to bude z tetanie. A z coho tetania, tak neviem.
Vdaka za rady, Bkomplex mam doma kvoli kutikom na ustach, tak zacnem brat.

bojkooo

Steklenie mam, ked mi niekto rozprava do praveho ucha alebo ked si fenujem vlasy na pravej strane, tak ma hrozne stekli-myka pod pravou oblickou. Ale to uz davno a ani som to doktorke nevravel, ale tak asi poviem. Inak som si nic nevsimol, aby ma nieco steklilo.

[zruseny12]

neboj sa,a ak mas take zachvaty uzkosti kup si na upokojenie B-komplex forte...je to velmi dobre na stress a ukludni ta to...
na stress je dobre pit aj caj z LIPY...UPOKOJUJE STRESS A STRACH POTLACA...
TIE TESTY TI POMOZU VYRIESIT VELA VECI,ALE POTOM KED TI POTVRDIA TETANIU,TAK HLADAJ DALEJ PRICINU,PRECO VZNIKLA TETANIA...LEBO LEKARI ZVYKNU LEN DAT NEJAKE LIEKY A HOTOVO...

bezmocna18

neboj nebude ti z toho zle...ja som sa bala ze zasa dostanem zachvat, ale pri tom sa zachvat nedostavil bola som taka kludna lebo som vedela ze je primne sestra zdrav. a ze je to pre moje dobro...mas aj take steklenie pri napatych situasiach alebo ked....co ja viem pri com....

bojkooo

Mariaa, dik moc... Dufam, ze to prezijem, len sa bojim toho zachvatu uzkosti. Snad to nie je take hrozne, ako si to predstavujem.

bojkooo

Bezmocna, bude mi z toho zle? Bojim sa zachvatu uzkosti... Prosim ta, opis mi to viac.
Moje priznaky: tep v klude 110, neustale zavraty, bolest na hrudi, uzkost, strach, triaska, vysoky krvny tlak alebo kolisavy, horucka, mierne brnenie, trpnutie v rukach, nohach, na jazyku, panika v noci, ked sa zobudim a zatvorim oci, ze omdlievam a padam z postele.

[zruseny12]

neboj sa,nie je to nic hrozne...urcite ti nenavodia stav tak,ze to nevydrzis...
mne ked robili 1x tak som dostala take prisavky vsade...predtym mi zmerali tlak a potom mi kazala dychat-zhlboka- tusim 1min.alebo tak nejak...uz sa presne nepamatam, lebo to bolo uz skor...mala som zvyseny stupen...
po 2x mi zasa dali prisavky a sledovali ma na monitore...
potom som bola este aj na SVALOVE TESTY...VTEDY MI DO TELA PUSTALI MALE MNOZSTVO ELEKTRIKY...
POD OKO...
A NA RAMENE/musela som si davat pozor,aby som sa nezlakla,aby to so mnou necuklo,lebo by testy neplatili...
neboj zvladnes to...vela stastia