EMG vysetrenie na tetaniu

[zruseny12]

TAKZE AJ HORMON.PROF.UZ MAS A NIE JE OK...
tak to by mal riesit lekar,lebo ja som pocula,ze ked HORMONY NIE SU OK,JE TAM RIZIKO ODVAPNOVANIA KOSTI,TETANIA ATD.A MAL BY TA POSIELAT A SLEDOVAT AJ NA KOSTI NAPR.CI SA TI NEODVAPNUJU...
TAK POPROS HO,ZE CHCES IST NA DENZITOMETRIU...

[zruseny12]

v prvom rade si musis zvolit nejaky postup,ako budes postupovat...
ked mas uz TETANIU ZISTENU...
CHOD
1.K ZENSKEMU A DAJ SI UROBIT HORMONALNY PROFIL,POVEC LEKAR.ZE MAS TETANIU,ZE TO CHCES KOLI NEJ TEN HOR.PROFIL

bezmocna18

no ja hormonalny uz mam ...ze to nieje uplne ok len neviem ci prave s tymto suvisia moje stavi tetanie ci coho pretoze hormony mam pocuchane uz dlhsie....

[zruseny12]

takze ty presne nevies,ze je to hormonmi...
len tipujes?tak chod k zenskemu a daj si urobit ten hormonalny profil...

bezmocna18

mariaa.... komu mam napisat? a kde?.... nevim ci je to prave hormonmi pretoze mi takto prislo po ,,,,diskoteke co sme prisli rano o 6som spala 3hod. potom sme sli na turu vecer do baru prisla uz pomna sanitka od vtedy koniec:(((

[zruseny12]

BEZMOCNA
skus sa pytat este na DENZITOMETRIU...TAM TI ZISTIA HUSTOTU KOSTI...
mozes sa pytat od zenskeho,neurolog posiela...mozno ja obvodny a ortoped,ale to neviem na 100%...

[zruseny12]

BEZMOCNA
ked mas tento problem s HORMONAMI mal by to s tebou riesit lekar...
lebo tak sa moze stat,ze mas aj odvapnene kosti atd.mozes mat aj malo VAPNIKA.../ a to je tiez dovod, preco mas tetaniu/
to uz v tom ti neporadim,lebo ja mam trochu iny problem,mne tetaniu vyvolali trav.problemi ,ktore som mala koli alergii na ml.bielk.kazein
skus sa poradit s RNG MA TU TEMU KDE RADI LUDOM...NAPIS MU PRESNE AKY MAS PROBLEM,ZE MAS PROBLEM S HORMON.ATD.ON TI LEPSIE PORADI...

bezmocna18

mariaa....dost otom vyhladavm na internete ale nachadzam aj ine podobne choroby ako je napr. Anxieta atd. nasla som si nejake upokojujuce caje pretoze to co mam od doktorky uplne nepomaha len tak okrajovo , vecer si dam neurol a rano mi je fajne ale pocas dna sa to zhorsuje a vecer bum a je to tu znovu:(((

[zruseny12]

BOJKOOO
ale tie mineraly,ti mozu prave chybat tym ,ze ti zle vstrabavaju creva atd.pri traveni,alebo jes len jednostrannu starvu?to uz musis posudit sam...