EMG vysetrenie na tetaniu

[zruseny12]

BEZMOCNA
PISALA SOM TI UZ,ZE SOM MALA JU 2X POTVRDENU...
neviem ako by som ti popisala TIE PRIZNAKY,lebo ja mam aj ALERGIU NA ML.BIELK.KAZEIN-JE TO, ZE VRAJ VELMI AGRESIVNY ALERGEN,tak neviem presne,co ku comu teraz patri...a aj HELIKOBAKTERA SOM MALA...A VELA INYCH DIAGNOZ...SPOSOBENE TOU ALERGIOU A TYM,ZE SOM MALA ZNICENE CREVA,TAM KDE SA VSTREBAVAJU ZIVINY DO TELA,TELO VOBEC NEDOSTAVALO VIT.A MINER.A TAK POSTUPNE ODCHADZALO...
ALE KEBY SOM TI MALA NAPISAT,CIM SOM PRESLA TAK TI NAPISEM,ZE PEKLOM...

[zruseny12]

ano,moze to suvisiet...mozes mat aj oslabene svaly...mozno, ze nie si az v takom stadiu,zeby kosti boli odvapnene...ale ta DENZITOMETRIA ti urcite pomoze,lebo ta budu sledovat,keby si fakt mala problem...

[zruseny12]

nie je to SMRTELNE,ale ked sa to zanedba je to smrtelne,lebo tam sa ti kosti nicia odvapnuju,je riziko zlomenin atd.
cim skor sa na to pride tym lepsie pre teba...kosti su velmi krehke atd.a kolko mas rokov?

[zruseny12]

na DENZITOMETRII ti zistia,v akom stave mas kosti,a ci sa ti neodvapnuju...ak nieco zistia,tak im donesies 12hod.moc, odoberu ti nalacno krv s toho urobia zaver a potom budu postupovat dalej...presne tento postup som mala aj ja...a velmi mi to pomohlo...