EMG vysetrenie na tetaniu

bezmocna18

ja tiez ne cez den ano ale vecer nie stale mam pocit ze umieram....mam tlak na hrudi, citim slabost, zavrate, tazkosti s dychanim, neviem sa nadychnut, trasiem sa atd.... ja mam vysoko pozitivnu tetaniu...bolo to aj horsie byvalo mi zle pri beznych cinnostiach cez den...sla som niekde a zrazu taka slabost ze som skoro odpadla aj teraz sa citim slabo ale ked niekde idem a fakt nato nechtiac zabudnem ani si to nepripomeniem ale nedavno sme boli v kine a na konci fimu bum a zas to iste ....stazuje mi to zivot musela som koli tomu odyst z prace hroza:((((((

[zruseny12]

BEZMOCNA
mne sa to stavalo aj pocas dna,ale mne,ze nie prestalo byt srdce skor mi velmi silno busilo...inak prichadzalo mi zle tiez,az na umretie,tiez som citila taky tlak na hrudi,aj v krku-ako keby som sa mala udusit...
ale momentalne som na tom lepsie,lebo uz sa zistila pricina mojej TETANIE...tak vela priznakov vvymizlo

DAJTE SI DO GOOGLA TETANIA...tam sa vam ukazu nejake clanky o tom...

bojkooo

Bezmocna, strasne oslabeny, mal som kolaps pred tyzdnom a odvtedy sa so mnou vsetko toci, ani sam doma nemozem byt.

bezmocna18

bojkooo a byvas aj cez den oslabeny??.... mariaa ja mam porusene hormony bola som na testoch nepracuju mi vajecniky asi z natikoncepcie....

bojkooo

bezmocna, pred spanim a pocas spanku, ked sa prebudim, mam presne tieto pocity, aj ked mi tecie infuzia, bojim sa, ze spadnem z postele, vsetko sa mi zda uzke, labilne. Ja som teraz v takom stave, ze vobec nikam nechodim, vsetko sa mi toci a v noci ma boli srdce, to som zabudol.

[zruseny12]

BOJKOOO
TETANIA vznika
1.nedostatok vit.a miner./vapnik,horcik.../
2.sposobuju ju pristitne telieska
3.u zien hormony-treba si dat urobit hormonalny profil u zenskeho
nemas nahodou traviace problemi?napr.

[zruseny12]

MNE JU POTVRDILI 2X
nie steklenie nie,skor trpli mi KONCE PRSTOV,USTA,CELA TVAR,DOSTAVALA SOM KRCE V LYTKACH,V KRKU...TUHLI MI SVALY...