Život po vysadení antidepresív

Shaulinka

Od detstva som mala depresie, take divne stavy sprevadzanymi nocnymi morami, niekedy som v noci chodila po byte a tak. No neskor, ked som zazila traumaticke situacie, mala som mozno 12 rokov, tak odvtedy sa moje stavy stupnovali, az som sa pokusila niekolkokrat o samovrazdu, ale vzdy ma akurat zobrala zachranka.... trpela som teda bulimiou, depresiami a v testoch zistili ze som pasivne agresivna a to je spustac vsetkeho

sisa72

Shaulinka,

je to strašne aky je ten osud nespravodlivy.. ako sa na niektorých ludí všetko zlé nalepí.. držím palce, aby sa Ti polepšilo..

Shaulinka

Ahoj, ja som uzivala rok a pol antidepresiva, ale po vysadeni bolo chvilku dobre a o dva mesiace som zacala mat znova uzkosti, ktore prerastli do neznesitelnych stavov a bola som mesiac na psychiatrii, kde ma doslova dopovali liekmi... teraz uzivam len antidepresiva, pretoze lieky na spanie a ukludnenie mi robili zle, vyhadzala som sa...
Zivot bez antidepresiv som znasala strasne, teraz je to tiez dost zle, ale mam pocit, ze ked si davam tabletky, nevnimam tu psychicku bolest... staci mi ze prezivam

kesut

neviem ako to myslíte, ale ked sa psychiater rozhodol vysadiť antidepresíva, preto, že človek nemá dané problémy..tak vie čo robí...Preto sa pýtam ako ľudia žijú dalej, čo robia, ako na sebe pracujú...
Mám vedomosť o tom, že stav sa môže opäť vrátiť..o tejto možnosti ma psychiatrička oboznámila.

Chcela som len vedieť ako ľudia oddychujú, relaxujú...ako sa cítia a podobne.