čo hovorite na tento jedalniček?

CICAaaa

Adamkrt.Nechcela by som ´ta ani vidieť,čo je to za chalana čo má 63 kg?a ešte chceš chudúť?čo ti šiši?Fúúúj.Clap má byť chlap.Zafúka,a odfúkne ťa.Veď baba má mat pri sebe riadneho chlapa,nech sa méže cítiť bezpečne.A s chalanom čo ma 63 kg bz som sa asi necítila bezpečne....Ty sa chod riadne najesť a začni športovať,nech si fešák!

CICAaaa

a jééééjéééé.No počkaj keď s tým prestaneš,to bude jojo efekt.Priberieš dvakrát tolko ako pred touto akože dietou.

sematam

dnes...
R- activia+ Rapid Slim
O- 4PL ryže s hrybami
V- nejaka zelenina uvidime aku si dam +Rapid Slim + 20min behat

2,5l čistej vody s citronovou štavou

AdamKrt

arester:

hovoril som aj, ze kazdy ma iny metabolizmus a u kazdeho moze zaberat aj nieco ine. Samozrejme, neni to univerzalna rada, ale poznam niekolko ludi, kde to funguje. Clovek ma cast geneticky urcenu a velka cast je sposobena jedalnickom, ako sa dlhe roky stravuje. Videl som, ako ludia jedia malo a priberaju a naopak, ked zacali poriadne jest, zacali chudnut.

Ked sa niekto velmi snazi a nepomaha mu urcity sposob, moze skusit opak. U metabolizmu naruseneho dietami a chudnutim moze trvat mesiace, nez zacne chudnut. Samozrejme, zle nastaveny metabolizmus bude zo zaciatku priberat a az potom chudnut...

Taktiez je rozdiel, ak ma niekto nejaky zdravotny problem, moze robit cokolvek a bude mat s vahou problem. Ale to sa tyka iba urciteho poctu ludi, nie vacsiny.

maminko

sematam jes zle,ranajky by mali obsahovat pecivo,desiata je dobra,akurat z ranajok dat ten jogurt aj do desiaty,olovrant je zle,ovocie obsahuje vela sacharidov,telo musi spalovat a nema z coho,takze olovnrat bielkovina aciko nizkotucne,jogurt,hocico,vecera musi byt,taka ako obed,
uprav to takto a kila pojdu dole lepsie

bubblinka

ja tiez od dnes som zacala:)ale uz som hladna:D:D ale vsak vydrzim ja som mala asi 53 tak pred dvoma tyzdnami. Ja som uz dnes cvicila ale len trosku teraz idem von, trosku sa poprechadzat:)

arester

AdamKrt - si chudý , máš rýchly metabolizmus a dávaš tu nezmyselné rady a jedálničky na chudnutie a zrýchlenie metabolizmu, pričom o tom nemáš ani šajnu. Niekto môže jesť ako prasa a nepriberie a niekto keby jedol ako ty má za rok + 10 kg.
sematam - V tomto fóre je x návodov a dobrých rád, takže stačí hľadať a samozrejme na -odkaz odstránený- máš veľa dobrých rád.

sematam

no už som aj pred tym chudla a to som dala na 54 a potom som akosi prestala.:D ale tak riadne začinam oddnes ty odkedy? akurat rozmyslam že pojdem cvičit len sa mi samej nchce:D