Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

sway

Dakujem delphia:-) Celkom ma zaujali,ja byvam v cechach,tak sa po praci zastavim v lekarni,kde to predavaju.Ak to bude pekne vonat vezmem si nejaky hydrofilny olej a telove mlieko.Este ma zaujali tie vyrobky pre enzymaticku regeneraciu.Su OK?Oplati sa to vyskusat?Ja nemam ani akne ani vrasky zatial-nastastie,cize ma zaujima cisto starostlivost o normalnu plet.

sway

Asi by som si vedela vybrat medzi vyrobkami L'Occitane,mate niekto skusenosti?Je to naozaj prirodna kozmetika?Ono to asi uplne bez chemie nejde.

sway

Diky moc,praveze je tu toho vela:-)A ja som nechcela zabit pol dna v drogerii,kym vsetko ovoniam a popozeram na obaly,co to vsetko obsahuje.Navyse poznam iba parabeny a ked sa za chvilu docitam o inych zlozkach,ktore su skodlive zase budem musiet zhanat nieco nove:-)O cenu mi tolko nejde,na druhej strane je samozrejme,ze nebudem davat 500kc za sprchovy gel.Dakujem aspon za tip na sprchovy gel:-)

kiki na

Medzi tie najlacnejšie patrí Alverde... o tom je tu veľa:) Nájdeš v DM... ja mám od nich telové mlieko s jazmínom, pekne hydratuje, ale voňia mi ako indulona... ale sprchový gél s bambusom je perfektný.... aj s olivou.... krásne voňajú a hydratujú.... od Alverde používam iba takú kozmetiku, do ktorej nie som ochotná veľa investovať:) Potom je ešte dobra značna Logopa, je pekne drahá, ale často je vo výpredajoch na internetových obchodoch za polovičú cenu, takže je to ok:) Weleda je drahšia, nemám s ňou skúsenosti. Potom existujú ešte lacnejšie značky ako Eco cosmetics, Urtekram, Kiss my Face..... pohľadaj na nete :)