Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

bee_1

POdla mna bio kozmetiku s fakt doboru kvalitou najdes na notino.sk ak to poznas, je tam aj normalna ale aj prirodna kozmetika za dobre ceny a ak chces este lacnejsie tak myslim ze staci aktiovat kod z tejto stranky -odkaz odstránený-
a ono tam potom máš nejakú zlavu na nakup :)

mamusha

Na trhu je veľmi veľa prírodnej kozmetiky a to je dobre!!! Každý si musí vyskúšať čo mu vyhovuje a čo nie. Samozrejme niekedy sa môže stať, že Vám pokožka ,alebo pleť zareaguje začervenaním. Momentálne si veľmi pochvaľujem Natural Snail Hydra rest. Krásne vonia po verbene a je úžasný nielen krém, ale aj sérum. Vrelo odporúčam

silacka

pevonia botanica pouziva nasa veduca. pocuvame o tom v robote a fakt jej plet je ina - lepsia, vypnutejsia, jemnejsia :)

forgi

este by som spomla aj dekorativnu cast, laky pevonia botanica treba dat vo viacerych vrstvach, ale za to nevysusuju nechty a skor ich posilnuju :)

forgi

zaciname na byte testovat prirodnu kozmosku rady pevonia botanica :) na pevoniaeshop.cz maju rozne druhy podla typu pokozky a nielen to:)