Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

VeronikaP87

Ja som si vcera kupila weledu v drogerii bola tam mila predavacka ktora ju pouziva a aj mi poradila co mam vyskusat tak som zevdava :)

Kaja2222

Najlepsia pletovka je Dr. Hauschka, ale je dost draha. Nedavo som objavila slovensku znacku DULCIA a som velmi spokojna. Ohladne dekoratívnej, najlacnejsia verzia je ALVERDE z dm, ak chces nieco ozaj kvalitne, musis si trochu priplatit. Ja pouzivam COULEUR CARAMEL a som nadmieru spokojna, je certifikovana a zaroven ju pouzivaju aj vizazisti. Mydla kupujem od znacky sonett.

Kaja2222

Najlepsia pletovka je Dr. Hauschka, ale je dost draha. Nedavo som objavila slovensku znacku DULCIA a som velmi spokojna. Ohladne dekoratívnej, najlacnejsia verzia je ALVERDE z dm, ak chces nieco ozaj kvalitne, musis si trochu priplatit. Ja pouzivam COULEUR CARAMEL a som nadmieru spokojna, je certifikovana a zaroven ju pouzivaju aj vizazisti. Mydla kupujem od znacky sonett.

Klara154

ja som vyskusala dost prirodnej kozmetiky aj tej lacnejsiej aj tej mega drahej a nasla som zlatu strednu cestu a tou je weleda, cenovo dostupna a vhodna na každý typ pleti

VeronikaP87

ved to ze nie je prirodna kozmetika ako prirodna to ze ma napisane na obale ze je prirodna este nemusim byt pravda to som uz zistila :/