Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

Skyxma

**gomanka**
ako to zistíš? Pre mňa je prioritou vždy si pozrieť zloženie kozmetiky, ktorú si chcem kúpiť a ktorú chcem použiť. Moja pleť na isté druhy kozmetiky nezareagovala dobre a odvtedy som si povedala, že už si dám dobrý pozor na to, čo si na pleť dám. Taktiež aj certifikáty, ktoré kozmetika má alebo nemá o mnohom hovoria.

gomanka

ako viete, že kozmetika je ozaj prírodná? Na čo sa zameriavate? Ako zistím, že toto je ozaj to, čo môže prospieť mojej pleti?

danicka

Oleje ani mne nevyhovovali, ja používam ENERGYNATURE od ANNEMARIE BÖRLIND a to mi sedí najviac zo všetkého, čo som vyskúšala a to som teda toho poskúšala ajajááááj.

Lenka Leskova

Oleje som tiež skúšala - aj kokosový aj arganový ale mne vobec nevyhovujú olejové formule, tak som sa musela znova vrátiť ku krémom a stále hľadám ten pravý

lichotinka

pre mna je velkym pomocnikom prirodna kozmetika ANNEMARIE BORLIND, mala som velke problemy vybrat si kozmetiku, pretoze moja plet je velmi citliva, nastastie tato kozmetika je kvalitna a jej zlozenie je cisto prirodne, co moja plet odcenila :)

Nelly36

Ja som spokojná s telovým mliekom Naomi BioCosmetics. Je to prírodná kozmetika s výťažkami z kostihoju, ženšenu a zlata

Simona SSS

Ja som začala používať kozemtiku s kozím liekom a zatiaľ som spokojná. Ale určite som rada, že som prešla na prírodnú kozmetiku. Nie každá prírodná kozmetika sadne ale aspoň neublíži

fezoj78

Predávam sprchové géli,šampony,telové balzamy na prírodnej báze.Môžte si vybrať buď z Aloe vera,alebo z Colostrom.Sú to vzrobky bez parabenov a chemických látok.Sú aj z vôňami a aj bez vôni.A čo je dôležité prijateľná cena.Bližšie informácie na emaili,jogo78@centrum.sk Uvidíte,že neoľutujete.

Stanka M

Pred mesiacom som objavila kozmetiku Naomi Biocosmetics a zatiaľ som veľmi spokojná. Obsahuje výťažky zo ženšenu, kostihoju lekárskeho a zlata. Je bez parabénov aj chemických konzervantov