Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

jajka001

som rada ze aspon ty si rozumna...ak ostanes v tom vztahu, budes to ty co to bude musiet neustale tahat. vazne, keby si bola tehotna, teraz, ako by si to riesila? myslis ze ako by to zvladol? on to berie tak - lenivo, ze co je, to je, a ine neriesim, co pride, to pride - taky pristup k zivotu moze byt velmi zle konciaci, aky ma vztah k alkoholu?

rozbita

Neboj,o tom som neuvazovala ani jednu miliontinu sekundy, to by som radsej dozivotne zostala byvat u nasich..a radsej prezila rozchod..

rozbita

Ano asi si je prilis isty..uz som sa mu viackrat "vyhrazala"rozchodom, aj dnes..Jeho reakcia je tak sa rozid, mne je to jedno..Ale ked nam je dobre a sa o tom rozpravame, povie,ze by bol nestastny..Jemu to vadi a chce to riesit, ale nie podnajom ani hypotekou a na kupu v hotovosti nemame peniaze..Takze v konecnom dosledku nijako..Hlavne ze sa rozculuje a su aj hadky kvoli tomu ako je to u nas..Potom mi vycita ze k nim moc nechodim, ked tam chcem ist tak sa vyhovara a nechce moc aby som tam sla, bo sa hanbi za otca..Hlavne ze dnes mi povie ze aby som tam sla byvat..