Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

jajka001

no ked mu to kamosi vyhovorili...ste spolu prilis dlho, je si tebou isty. keby to bolo na zaciatku vztahu, tak by nevahal - si myslim. co takto pauza?

rozbita

U mna..Ale ked som bola na intraku, chodila som vzdy k nemu kazdy tyzden na jednu noc..tajne :), nasi by to neprezili, bolo to krasne, mali sme sukromie..teraz ho nemame absolutne..A on ku mne chodi(l) vydz cey vikend..

rozbita

Lenze to ma privadza do zufalstva, lebo ja som fakt mesiac hladala inzeraty, volala, behala pozerat a tento chlap nebude cakat kym sa nejaki idioti rozhodnu..A druha vec, vsetko je na mne..a mne sa fakt nechce zase chodit, pozerat hladat..
Jeden byt sme uz boli spolu pozerat, vtedy neprostestoval, lenze byt bol nic moc,dokonca vyzeral sklamany ze to tak dopadlo..A zrazu...NIE

jajka001

je to v podstate este decko a toto je prve vazne rozhodnutie. nie je samostatny, netuzi byt samostatny...kde ste travili tych pat rokov, co spolu chodite, u neho?

jajka001

na chlapov sa ma ist oklukou...tak aby bol presvedceny ze on chce ist byvat a ze teba musel prehovarat. inak to budes mat stale na tanieri, ze ty si ho donutila. to je take myslenie chlapske, vies.

katka...

Mam pocit, ze hlada vselijake dovody a zamienky ako z toho vycuvat. A zda sa, ze nasiel. Teraz ty budes vinna, ze si na neho tlacila. A on tak velmi chcel s tebou byvat. Ale vies co, myslim si, ze keby to naozaj chcel, tak okolo toho nerobi take cirkusy. Normalne kludne s tebou pojde pozriet byt a nie je problem.

jajka001

:)) no vies preto niektore dosiahnu co chcu lebo sa pretvaruju a dotlacia chlapa kam chcu...ale ty mas vztah zalozeny na laske a uprimnosti

jajka001

no zacal vahat, chapes, je to vazne rozhodnutie. daj mu este cas, nech si to premysli, ale....ber do uvahy ze ci to chce riesit alebo sa len vyhovara

rozbita

Mozno keby som vtedy ked povedal ze nevie ci chce, mu hodila okolo krku a proskala ho a presviedcala s miluckym usmevom, ze by to dopadlo inak..ale ja som jednak bola v soku a jednak ma to nastvalo a po dalsie sa mi nechcelo presviedcat mojho chalana aby siel so mnou byvat.. Ci som mala???