Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

rozbita

Vobec ho neospravdlnujem..len uvadzam na pravu mieru,beriem na vedomie vsetky jeho chyby..ale viem ze alkoholik nie je (ale ma k tomu sklon)

amika

bolo by dobre keby sa aspon s niekym teda vedel porozpravat ked uz s tebou nie,som si ista,ze spravnymi otazkami,ktore by mu boli polozene by daval aj odpoved a postupne by sa to z neho dostavalo von (moje skusenosti)

rozbita

Neverim na stastne navraty po rozchode..mala som kedysi take jedneho typka(neskutocneho magora), troch rokoch som uz nemohla, tak som to skoncila, a nikdy nepochopil..hned si bez problemov nasiel dalsiu..

frejt

Tak to s nim tahaj a trap sa do svojej 30tky, aj sa zanho vydaj, maj s nim deti a bud nestastna, ale nezabudni ho ospravedlnovat. Take manzelstvo by nebolo ani prve ani posledne.
Tvoji rodicia nech otvoria oci - je 21. storocie a kazde druhe manzelstvo konci rozvodom. To by sa viac tesili, keby ta videli na rozvodovom sude ako keby si mala spat s dlhodobym priatelom? Niektori ludia...

rozbita

Nie ze rodicom sa on nepaci..oni len neuznavaju nejake neznosti pred manzelstvom, povazuju to za nepristojne..
Amika,ja som sa s nim chcela rozpravat, tazko sa ale rozpravat s clovekom, ktory mlci alebo sa uraza a je tak strasne introvertny, ze nedokaze hovorit o svojich pocitoch..
Frejt, on nie je alkoholik (!), nezastieram si pravdu, aj ked viem ze voci alkoholu nema az taky negativny postoj..Po tom jeho poslednom alkoholovom vystrelku, som mu povedala ze este raz a sme skoncili a myslim to vazne a on to vie..