Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

rozbita

Mne ani nejde o babatko..skor chcem sa uz niekam posunut..U nas doma to nie je ruzove, co nasmu vztahu tiez neprospieva-moji rodicia su strasne pruderni moralisti, keby mal priatel u nas nedajboze prespat, tak by to neprezili..a stale sme sa rozpravali ake to bude super, ze budeme mat vlastne kde nas nic nebude obmedzovat ateraz toto..

rozbita

On praveze nie je typ ktory by behal za babami, skor ten ktory cely zivot prezije pred televizorom..A haluz ze vytiahol tu nudu a kamartov, lebo jemu nevadi naozaj tyzden v kuse sediet pred tv alebo pc a s kamosmi je fakt tak raz tyzdene, niekedy aj raz za dva..alebo aj menej..podla nalady ktoru prave ma..

jajka001_

no a ked vravis ze ma tata alkoholika a kamosi su mu prednejsi - tak naozaj ruky prec, kym dospeje, ak niekedy dospeje, to sa nacakas. oni fakt maju cas, to nam tikaju hodiny

jajka001_

no a chalani mu krasne vysvetlili, ze je sprosty, ze sa mu zavesis na krk, otehotnies a nikam ho nepustis, ze bude driet az do konca zivota na teba, ze po porode stlstnes a bude mat doma ufrflanu furiu a ci mu je to treba ked je este mlady a moze si uzivat kolko len chce, lebo je kopec krasnych mladych bab

rozbita

Ja som mu povedala ze nech teda navrhne ine riesenie, on na to povedal, ze on nevie, nevie co s byvanim a proste ze on nevie..A buducnost?Ze vsak on buducnost neriesi, ze vsak mozeme spolu aj 20 rokov chodit (citujem)..alebo ze tak nech sa nestahujem k nim (a to stale nadava ako je do na h.. - nakolko jeho otec je alkoholik)..Jeho problem je skor taky, ze je pasivny, lenivy (nemyslim pracovat ale vyvijat aktivity), flegmaticky a kde ma polozis tam som..

katka...

Mala by sa sa s nim porozpravat, ako si to on predstavuje do buducnosti. Mate uz dost rokov na to, aby by ste spolu zili. A nie je velmi dobre, ak ti povedal, ze nebude s kamosmi, ze sa bude nudit. Myslim si, ze na prvom mieste by mal byt vztah a nie kamarati. Ved s tebou zalozi raz rodinu (ak to teda mysli s tebou vazne) a kamarati sa tiez pozenia a co potom. Poznam jedneho takeho, co tiez mu boli prednejsi kamarati, zabavy a kamarati si pozakladali rodiny a z neho sa stal ufrflany stary mladenec. Bez zeny, bez kamaratov.

rozbita

Mozno..vcera mal akurat stretko s chalanmi..Som strasne smutna a neviem aky postoj mam k tomu zaujat..A tam ide aj o tom, ze ma mesiac natakoval,este rano mi vypisoval ze sa tesi..a poobede mi povie, ze on nepojde so mnou do podnajmu a este takym hnusnym stylom a ze je to moj problem, ked chcem nech si idem sama..