manzel chce dalsie dieta, ja nie

Príspevok v téme: manzel chce dalsie dieta, ja nie
zuzula11

Pomozte niekto, neviem, ako dalej! Mam 35 rokov a dve deti vo veku 5 a 7 rokov, dievcatko a chlapceka. S manzelom sme povodne chceli 4 deti, ale po 5rocnej materskej dovolenke ma to preslo. Dari sa mi v praci, mam cas venovat sa detom ...Neberiem HAK, kombinujeme ratanie plodnych dni a prezervativ. Zatial nam to stale vyslo, pretoze mam pravidelny cyklus. Pred pol rokom sa vsak veci zmenili. Manzel odmieta pouzivat akukolvek ochranu, ze on chce babatko. Uz som dvakrat brala postkoitalnu HAK, lebo sme mali nechraneny styk, ked som bola na silnych liekoch. Velmi sa kvoli tomu hadame - budi ma v noci a ja v polospanku unavena neviem oponovat. Ak sa ohradim, napada ma s tym, ze ved co hrozne sa moze stat, ked vydata zena otehotnie ... Ja uz nechcem dietatko! Tie roky doma s detmi, samota, pribrate kila, k tomu prekonana bulimia ... Pradepodobne mam endometriozu (cakam na vysledky), vazne problemy so zlatou zilou, a neskutocne zle PMS. Jednoducho sa mi uz nechce sediet tri roky doma a vstavat 10x v noci k babatku. Co robit? Vzdy som bola proti HAK, ale zacinam uvazovat o injekcii (lieky by mi asi drahy zobral), no viem, ze ho tym vytocim ... Nejaka rada?

inkubator

Poyri si napr. prispevok od dariky. Mysli len na seba a svoje priania. Preco sa potom vobec vydavala?
Je jasne, ze dieta je pre vas velka zataz, ked pol dna premyslate nad tym, co si obleciete a nafarbite vlasy a druheho pol dna sa lutujete, ze mate malo casu.

radca

/////////////////

Moj nazor som sem uz pisal. Pokial sa jedna o rodinu, tak o dietati ma pravo rozhodovat zena aj muz. To, ze jej tu radite, aby sa dala bez vedomia muza steririlozvat zaviest si vselijake telieska, len hovori o tom, ake ste spiny a ako to u vas doma funguje.

darika

Pa a krasny den aj tebe.Ja mam tiez uzasneho manzela,som rada,ze ho mam.Ale vzdy budem branit prava a priania zeny.

:::

sorry za chyby lebo aj za tie ma zjazdite:-) ja sa lucim povedala som vsteko a vy si tu mozete v pokoji ma muzov nadavat nadalej dobre ze mam takeho uzasneho muza a hlavne ze o tom viem takze ja nemam co riesit :-)

muc

bodkovana, ak tvoj prispevok z 10:45 patril mne, tak si sa sekla :))
zhodou okolnosti mame dnes 19!!! vyrocie svadby ;)
a mylis sa, ja som nepisala, ze maju partneri zit vedla seba bez ohladu jeden na druheho. vsak o tom pisem, ze treba sa navzajom respektovat, tolerovat, ale aj obetovat sa jeden pre druheho.a tu obetu nech si vylozi kazdy sam dla svojich presvedceni a hodnot.
mam pocit ze sa uz pomaly ale isto zamotavas do svojich riadkov ;)
koniec koncov: kazdy je strojcom svojho stastia a zije tak, ako mu vyhovuje a povazuje za spravne.

:::

:-) o naozaj :-) tak to by si sa riadne cudovala o moju domacnost sa bat nemusis ja mam co robit kazdy den a nie raz za mesiac povysavat ako si mi tvrdila:-)to by som chcela vidiet ja tvoju a co sa tyka muza berieme na vedomie co kazdy z nas chce a vobec mu nepritakavam ako si ty tu vypisujes 8 rokov som tvrdo pracovala a na nuza veru odkazana nie som to si mozes byt ista ale ked som sarraz rozhodla matg rodinu tak sa jej venujem a staram a mam muza ktory si vazi ci pre neho robim a berie na vedomie moje potreby a som stassstna ze ho mam poreto nedovolim len tak hockomu kydat na nich a ty sa mozes aj na hjlavu postavit