nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

lenuska11

sage prepac, ale ako mozes tvrdit, ze je nieco for, ked to nemas overene, niksy si na tu temu nediskutovala...to mi tak aj potom pride, niekto nema o tom ani sajnu a robi sa velmi mudry...

lenuska11

ja som si vypocula, co mi ti lekari hovorili a v tych rybach sa tie hormony nasli, nemyslim, ze si vymyslaju, ved su to vzdelani ludia...
ja teraz hovorim o tomto, tak tu neplet dalsie veci...samozrejme, ze aj to ma vplyv

sage

az k velkemu uhynu ryb???? no to tie zvyskove hormony musia byt agresivnejsie ako ropne latky, tazke kovy, kysle dazde a ine skodlive faktory prostredia.
for na sobotu...

lenuska11

a este k Domi20, ak dietatko chces, tak ti prajem, aby Ti to vyslo. a preco nie teraz? kludne! ani vydata nemusis byt! chcete to obaja? tak zo srdca vam to prajem.

lenuska11

v niecom ma Ivka pravdu, dvaja znamy doktori internisti, mi hovorili, ze boli na kongrese a ze hormony ktore uziva zena napr.sa vycika v jazere, tam ostavaju horm. a dochadza k velkemu uhynu ryb kvoli tomu a vela inich veci, takze neviem, comu sa cudujete

saja

Uz len tym,ze ma 20 mi pride strasne detske,ze Domi ak ma nejaky problem co sa tyka oplodnenia,v tomto jej forum nepomoze.Alebo si mysli,ze ju plodni niekto prispevkom?Keby bola trosku dospelejsia a mala problem,uz davno by bola u odbornika,ktory by jej presne povedal,co ma alebo nema robit.
A co sa tyka toho manzelstva,tak ti starsi skor by vedeli povedat co je lepsie a krajsie.Neverim,ze ziadna zena by raz nechcela byt v bielych satach a pred vsetkymi povedat to svoje "ano".Vacsinou sa ale jeden nechce vyjadrit a tak preto su potom vsetci chytri,ze papier netreba.Ale v rodnom liste je aj otec aj matka,nie?Ved aj to je papier.

vera23

RNG ,ty nechces posobit ako moralista,ale posobis tak a nie len v tejto teme ale vo viacerych.urcite si skuseny muz,pretože podla tvojich prispevkov si vela ludom pomohol svojimi vedomostami .o tych nepochybujem.
sama som vydata a manželstvo si ctim a na štastie zijem aj v harmonickom manželstve.
ale nikdy by som netvrdila ze dieta sa ma splodit len v manželstve ,co je to za zaruku?kolko rodin sa rozpada denne rozvodom alebo odchodom jedneho z rodicov.
aka zaruka je potvrdenie manželstva pre deti?nerozumiem tymto moralistyckym rečiam?co planovat krasnu buducnost a splodenie dietata z lasky je nemoralne a ubohe?nielen priatel ktory splodil dieta moze opustit matku ale bohuzial sa stava ze aj manžel opusti matku svojich deti.rodina je zaklad štatu,tak nas ucili ale kritizovat tu niekoho ako o tej rodine sniva a ako ju tvori s laskou, tak to je nemoralne.

moniqa87

myslim, ze Domi20 uz na tuto stranku zanevrie uplne, pretoze ak sa nemylim tak ona zalozila pred casom taku istu temu a dostavala take iste odozvy...
ona sa vas tu nepytala na to co vsetko ma mat prezite nez bude mat dieta, ale to sa asi ludom, ktori radi moralizuju tazko vysvetlije...
ano, mala by mat iste zazemie a nejake zabezpecenie, ale do toho nas nic, nemam pravdu? a tolko sklonovane manzelstvo: ak ste si nevsimli tak svadbu planuju.
ja ti Domi20 poviem uz len jedno, ak chces serioznu odpoved na svoju otazku, tak navstiv gynekologa a tvoj partner tiez nech navstivi odbornika, na tejto stranke sa zrejme nicoho ineho nez toho co tu vidis nedockas a radit ti aby si na to nemyslela uz netreba, to vies dobre aj sama...
ja dufam, za vsetkych co ti tu prispeli, ze naozaj mas nejake zazemie a mienis to dieta priviest do usporiadanej rodiny, ale ako som vravela, je to len tvoja vec, no naozaj by to tak bolo lepsie, kazdopadne ti drzim palce a maj sa krasne, lebo pochybujem, ze sem mas chut este prispievat...

RNG

nechcem tu posobit ako moralista, ale dieta patri do rodiny a nie splodene priatelom, ktory si to moze rozmysliet a nechat slobodnu matku vychovavat samu dieta.
Takych pripadov je zialbohu privela dnes a je uz davno zistene, ze deti vychovavane len jednym rodicom trpia.
Napr vo vnutornom meste Chicago sa narodi viac deti mimo manzelstva, ako v manzelstve v sucasnosti. Nuz nieto sa co cudovat, ze ta, je kriminalita vyse 20 nasobna, ako v predmestiach, kde je velka vacsina ludi zijucich v usporiadanych manzelstvach.
Dieta potrebuje vychovny vplyv a ochranu oboch partnerov v rodine, lebo kazdy prispieva k vychove inym vplyvom.
Rozdiel medzi muzmi a zenami nie je len v sexualnych organoch, ale celkove v pristupe k zivotu a vychove. A to dieta potrebuje, lebo inac je vychovane jednostranne.