nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

technéciumTc

pozri sa moja milá, do lekárskych vecí sa nevyznám, ale viem, že existuje pečeň a obličky...

mimochodom som odborník v oblasti čistenia vôd a čov všetkých druhov, každý deň vidím analýzy vôd, množstvá, prietoky....navrhol som pár čov a viem teda čo sa vypúšťa a ako sa môže, poznám zákony okolo toho a to nie len na sk, tak zopakujem óóó bože, bože...

vieš antik. je zanedbateľná v oblasti znečistenia proti hocijakej malej chemičke alebo strojárskemu závodu...

a čistí sa to nit. baktériami a chemicky ani nehovorím, vieš koľko je flokulantov......

ivanka_83

a presne kvoli takymto reakciam-bo ludia nechcu radu, neprispievam do fora.taky tu na zdravi som prvykrat po 5 mesiacoch.a asi naposledy.pretoze dnes ludia nerady pocuju jednoduchu praudu a este jednoduchsie riesenie
je mi luto, ze niektore zeny nemozu mat deti.je to nefer.

ivanka_83

mily moj. o tom su clanky v lekarskych novinych.mohla som do toho nakuknut, bo partner je analytik, robi kontroly, rozbory a s nasou deckou doktorkou si ma co povedat na toto tema.nerob sa chytrym, ked nemas informacie a pristroje, ktore meraju latky vo vode.moj partner ich ma.a stali dost penazi.len na take domace pouzitie je to zbytocne kupovat..

ivanka_83

no a este tak pre zaujimavost.v pitnej vode su zvysky z antikoncepcie.skoro kazda ju uziva.to sa dostane do zachodu mocov, potom do cisticky vody a ta to nedokaze odstranit.potom to pijete z kohutika....takze ja mam doma uz asi 3 roky filter napojeny pod drezom.a doporucila by som aj potravinove doplnky, ale asi by ma zacali obvinovat, ze robim reklamu..

ivanka_83

a coze mas dvacat?aspon budes mat energie.ja mam 17 mesacneho syna, 25 rokov, v decembri 26 a uz nemam tolko energie.no a neboj.ja som si myslela, ze nemozem mat deti a po 4 rokoch a hlavne poslednych 6 mesiacoch kazdodenneho sexu-aj 3 krat sa zadarilo.a to som uz prestala ratat s tym ze ja budem matkou...

Domi20

moniqa87...velmi pekne ti dakujem, ze si sa ma zastala a hned si ma neodsúdila...a aj vás ostatné baby, ktoré máte na toto taký istý názor...a pre tie, ktoré si o mne myslia len to najhorsie...hmm tak co povedat??? kazdý túzi po dietatku v inom veku, áno mám 20 rokov a som s priatelom uz vyse 3 rokov a velmi sa milujem...viem, ze som mladá...ale ja proste túzim po rodine, ci to chápete alebo nie....a pre informáciu, toto leto...cize za 2 mesiace chystáme svadbu.. Z LASKY....

moniqa87

a to ci pozna partnera dostatocne dlho alebo nie (inak k tomu odporucam precitat si clanok v novej eve "vies s kym spis?"), alebo kolko ma rokov, to tiez nemate dovod riesit, ona tu chcela radu k tomu ako otehotniet a nie poucanie o tom co sa ma a co nie, okrem toho kazdy vztah je uplne iny a u niektorych to ide rychlejsie u inych pomalsie a tak isto aj co sa potomkov tyka... a ak nemaju v plane riesit manzelstvo, ak to tak chcu obaja, tak tiez nie je o com... a JEDINE v com chcela poradit je ako otehotniet, tak sa zdrzte nepotrebnych komentarov...

chirurg

Dámmy!!!!!.Niekto má problém o ktorý sa chce poradiť a nájsť riešenie a vý 2 sa tu handrkujete a následne sa ospravedlnujete..nie je to trápne?...ako ste pomohli Domi 20?...to možte isť kľudne cez maily a rozdávajte si to až do rána....