nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

lenuska11

a este raz zopakujem, mat dieta je slobodne rozhodnutie dvoch ludi, ktori sa lubia. a ze ma iba 20? aspon ked dieta vyrastie, bude mat 20 a mamina napr. 40, no parada, este vela spolu zaziju atd...niekedy je clovek vyspely uz v 18, niektori su neni ani v 30tke. vsetko je individualne. tato slecna/zena sa pytala na radu ako ma otehotniet a myslim, ze potrebovala najma psych. podporu od skusenejsich a trosku usmernit, aby sa nebala, nemala strach a nechala vsetkemu volny priebeh. a namiesto toho su pisu zatrpknute pipky.

Mimi323

saja, Ivanka to napisala všetko logicky. Veď aj o 10 rokov bude od svojho manžela mladšia o 9. Neviem čo je na tom nezrozuminelné?

lenuska11

Saja nemas ty nejaky problem? dost velky problem? myslim sama so sebou, neviem kolko mas rokov, ale skor ty posobis ako nevyzrete decko

darika

Domi,jedna moja kamaratka mala choreho otca,velmi sa tym trapila a ani po 5 rokoch skusania neotehotnela.Otec zomrel a kratko nato,ked uz ani nerozmyslali,ostala tehotna.Niekedy staci malickost,pokial nie si psychicky vyrovnana.A je pravda,cim viac chces,tym viac sa nedari.Proste sa prestante o tom bavit.Vypustite to z hlavy a milovanie tak isto nezneuzivajte na vyrobnu.Pride to samo,len to proste treba vypnut.A mozno aj vysetrenie by vas ukludnilo,keby ste vedeli,ze je vsetko v poriadku.Tam vedie prva cesta.Drzim palce.

saja

Ivanka
To tebe casom rozdiel medzi tvojim manzelom a tebou ubuda alebo pribuda?Nerozumiem,ze za 10 rokov budes od manzela mladsia o 9 rokov.To vy ste z nejakej planety,ked cas ide u vas inak?
Zase si len ukazala,ze ani nevies co pises a nie este presadzovat nazory na vec,ktorej nerozumies.Neznamena,ze ked mam pracu a viem sa o seba postarat,ze nie som na nom zavisla?Zavislost ma vela druhov a jednou z nich je aj citova zavislost a ta s tou financnou o ktorej pises ty,nema nic spolocne.Ivanka,kym nieco napises,si prerataj A a B a 2+2.

sarah parker

dost sa to tu nepekne zvrtlo. ale ked niekto caka utok, radsej sam zautoci.
ja som nepisala, ze musi mat zena odzite, aby mohla mat deti. len som tym chcela povedat, ze 20 rokov a 8 mesiacov skusania nie je tak vela, aby si musela byt nestastna, domi. priemerne sa v takom veku caka na otehotnenie cca 6 mesiacov. cim viac sa budete zameriavat na otehotnenie, tym tazsie sa podari. psychika je velmi silna. ked prestanete na to mysliet, pride to ani sa nenazdas.
preto som pisala, aby si si uzivala zivot a nemyslela na to.
ak tak velmi tuzite po babatku, chod za gynekologom, ten ti urobi hormonalny profil, pripadne ti poradi sledovat si bazalnu teplotu, aby si poznala, kedy mas ovulaciu.
v obdobi plodnych dni tiez nie je dobre mat prilis casto pohlavny styk, idealne je max. 1x denne, aby spermie boli dostatocne "zrele".
ak je partner starsi, je dobre aby sam uzival najma vitamin E, selen, horcik, zinok a vitamin C.
vela stastia.

ivanka_83

nechapem preco clovek musi byt na smiech ked nieco popletie.politici stale nieco pletu a este sa bavia sami na sebe...tomu hovorim pohoda.saja.za 10 rokov, budem o 9 rokov mladsia nez moj partner.takze neviem.urcite si na teba nespomeniem.jezisi to milujem.ako dieta som bola zavisla na mame-financne.to mi stale doma hovorili.v prahe som sa zilila 3 roky.a partner nemal polroka pracu-tak aj jeho.ale ked ja nezarabam.tak som zrazu zavisla na manzelovi.jezisi.no hlavne, ze mi chodi na ucet rodicovska 8100 kc mesacne, plus to co si privyrobim sitim.a to je viac nez ta rodicovska.jaj boze.ja zavisla.lebo neplnim regale v tesku.........................

ivanka_83

domi-zdrava strava, cerstvy vzduch, pohyb, pozitivne myslenie.mozno doplnky.mna upravila menzes bylinka tang kuej.plus este ine doplnky.kazdopadne, mat dieta az kvoli uzivaniu si slobody az po 35?co to je za nezmysel.normalne vzdy pocujem, ze kvoli kariere maju deti az tak neskoro niektore zeny.najlepsi vek 20 rokov.kamaratka mala 19.dnes ma dokoncenu vysoku, dcera ide tento rok do skoly a ona?moze sa venovat kariere.dieta uz ma...

ivanka_83

saja.cigan bol nasim dirigentom v orchestri.ved to maju v krvi.ale nechapem preco ich tu pleties.ved ich nikto neurazal.alebo chces povedat, ze som ciganka?keby aj tak co.ale ja som biela jak stena.alebo si ma chcela nejak podcenit tym ciganom?boze.ta si dobra.ale asi si si nevsimla.ze si pisala po dvoma nickami.velka sara a mala sara.....
som zavisla na muzovi?no.je asi normalne, ze zena ktora je doma s dietatom a manzel zaraba cez sto tisic nebude chodit na brigady...manzel nema cas sediet u netu a pisat ti co ta zaujima.ale mozem mu zaplatit za rozbor.
neplodnost je treba riesit po roku.nie skor a nie po 3 rokoch.