vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom
kachita

Ahojte, chcela by som v ramci fora diskutovat na temu vztah so starsim muzom a vymienat si pocity. Sama takyto vztah mam. Obavam sa vsak, ze nerozlisim urcite signaly prave preto, ze som zaslepena citom. U obavy o nas vztah v preibehu rokov normalne? Alebo to znaci, ze ho nemam dostatocne rada? Dufam, ze toto forum navstivia zeny, ktore maju vztah s muzom o 20 rokov starsim alebo viac.

nina30

Mám kamošku čo má 28 a žije s chlapom čo má 54 a nechápem ju.
Je fakt pekná, úspešná, samostatná.
On veľmi milí chlap, ale...
Ju čaká s ním tá budúcnosť, žiadne deti lebo on už nechce, žiadne manželstvo lebo jedno stačilo.
Žiarli keď ide von a bude to len gradovať.
Jedna známa bola na tom tak isto, teraz má 45 jej muž 76 a keď ide len do obchodu tak jej doma plače, že kde ide. Takže postupom času sa toho dieťata dočká aj moja kamoška, len smola že to bude ten chlap ktorého predtým ľúbila a teraz ho bude musieť aj prebaľovať. Som hnusná ja viem, ale žiaľ bohu je to realita. Kočky užívajte si život len myslite na to čo bude aj o niekoľko rokov. a myslite na to už teraz nie keď budete už staré na nový život.

kua

aj keby mala vzťah so ženatým, čo koho do toho? Láska nepozná hranice a nikdy nevieš do koho sa zamiluješ, aj tebe sa može stať že sa zaľúbiš do zadanej. A okrem toho, nechápem, prečo ľudia ukazujú prstom na babenku čo niečo má so ženatým. Neschvaľujem to, ani neodsudzujem, nikdy som nič také nezažila, ale predsa keď tá žena je slobodná, bez závazkov, tak ten, čo by mal mať rozum je predsa ten ženatý chlap nie? Je to LEN A LEN ON kto má závazky a ON ktorý podvádza svoju ženu, nie ONA!! Ale je mi jasné, podaktorí si myslia - chudáčik, ona ho zbalila, on v podstate ani za to nemože, aká potvora! Toto je úbohé, keď CHLAP chce podvádzať, tak podvádzať bude nech sa jeho žena postaví aj na hlavu, takže láskavo nech tu nikto neospravedlňuje tých chlapov, lebo ONI sú si sami na vine!

brunuska

co fujkas??? ja taky vztah nemam- nic o mne nevies tak prestan dobre!!! toto su moje nazory.milujem takychto ludi- co absolutne nepoznaju pravdu a hned cosi tresnu

robi

brunuska ty si riadny pokrytec, to nie je len vztah so starsim muzom, ale so zenatym muzom, pises to v inej teme.FUJ.

cert

Vianoce carovne, Vianoce krasne, nech su aj tento rok pokojne, stastne.Zdravie a radost Vam zelam po cely Novy rok 2007.
A uz sa na mna tolko necertite.:)

cert

Damy, miesto rozculovania si radsej zopakujte gramatiku, zide sa vam, starsi muzi to ocenia, ked ju budete ovladat.:)