vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom
kachita

Ahojte, chcela by som v ramci fora diskutovat na temu vztah so starsim muzom a vymienat si pocity. Sama takyto vztah mam. Obavam sa vsak, ze nerozlisim urcite signaly prave preto, ze som zaslepena citom. U obavy o nas vztah v preibehu rokov normalne? Alebo to znaci, ze ho nemam dostatocne rada? Dufam, ze toto forum navstivia zeny, ktore maju vztah s muzom o 20 rokov starsim alebo viac.

angelique

Darius ano, zeny by nemali zamerne vyhladavat zenatych, ale predstav si to, ze sa zamilujes, a o niekolko tyzdnov, mesiacov zistis, ze je zenaty, ale uz si do toho tak namoceny, ze niet cesty spat :-(. To sa stalo mne. Ale jasne, vsetci si povedia, ze tak zena ho zviedla. Ved ti muzi nie su retardovani, alebo co, aby tomu nemohli odolat. Chlapi su si sami na vine. Ked chlap miluje svoju zenu a rodinu, tak to nespravi. Teda aspon kazdy normalny chlap.

darius

Aha tak teraz to bude ping pong,muzi a zeny hej? Kazdy musi mat v sebe urcitu stopku, neskocim predsa na kazdu, ked na mna urobi dojem a vyskeri na mna zubky.:)

kua

ahhhh no jo, ďalšia premúdrelá prehovorila, čo sa v tom určite vyzná na takej úrovni, čo prečítala v ženských magazínoch...

dusicka

Baby, chlapi, verte, v takýchto vzťahoch nejde o nič iné, len o chlípnosť, užiť si pri sexe, keď už ten starší ( to múže byť aj opak, že žena je omnoho staršia), pokiaľ to ľudská schránka dovoľuje. U takého človeka začína uvedomovanie si staroby. chce využiť posledné možnosti ale pri starej babe mu už nestojí... no tak chce ...kať s mladou a na mladú už neslúži telesná schránka...tak to býva, príroda sa oklamať nedá

brunuska

preboha uz vazne o tom prestante dookola filozofovat- ziadny clovek- ani muz ani zena- nepatri nikomu- len sam sebe- clovek nie je ziadny majetok- je to clovek- slaby clovek ktory podlahne pokuseniu-toto robi cloveka clovekom-ruku na srdce kto z vas nikdy nezhresil??? ak nie - tak nemoze nikdy tvrdit ze sa mu to nikdy nestane.

LUDIA PROSIM VAS PRESTANTE SA UZ STARAT DRUHYM DO ZIVOTOV-ZITE SI TEN SVOJ!!! JE TO KAZDEHO VEC AKO SI ZIJE TEN SVOJ ZIVOT- JE TO JEHO ZIVOT KAZDY Z NAS SA BUDE SAM ZA SEBA RAZ ZODPOVEDAT ZA PREZITIE SVOJHO ZIVOTA PRED BOHOM- NIE PRED LUDMI!!!! netvrdim ze suhlasim ale neodsudzujem - je mi to proste jedno-neriesim to.

sinka

kua,suhlasim s vacsinou co si napisala..az na to,ze by som to dala na vedomie aj jej.ale pravda je,ze je to v prvom rade jeho zodpovednost a jeho rozhodnutie,tak si musi uznat aj svoju chybu a niest svoje nasledky.nie to hadzat na milenku.co ho znasilnila,ked bol nevladny a bezmocny...a retardovany ze si neuvedomoval co robi?

kua

Robi, a to je chyba tej milenky, ze ten manzel je taky nezodpovedny a beha za druhou? Ved to by si v prvom rade on mal uvedomit co robi a nie jeho milenka!!! A ked ma tendenciu a chut podvadzat, tak to urobi s hocikym, to je jedno. On ma deti a on ma manzelku, on ma zavazky a ma sa zodpovedat svojej zene ktoru podviedol a nie jeho milenka. To akoze keby tebe niekto povedal a naliehal, aby si skocil z okna, tak skocis? Su to dospeli chlapi, maju vopred vediet co robia a zodpovedat za to a nie ze kazdy obvinuje len ich milenku. Dokonca aj niektore manzelky potom obvinuju tu milenku namiesto svojho muza, lebo ho miluju a automaticky davaju vinu tej druhej zene. Ja by som robila opak, bola by som jej este vdacna za to, ze mi ukazala akeho slabeho a hlupeho mam muza!! Moja kamoska ma zenaca, sice sa mi to nepaci, ale neodsudzujem ju, a vies co spravila manzelka toho jej zenaca? Zavolala jej, dala k telefonu svoju dceru a ta povedala - teta, neberte mi ocka - to je pekne chore aby toto zena spravila. Prve co by som urobila ja je ze by som mu zbalila veci, povedala ADIOS, chod za svojou milenkou a hotovo. A ked to spravil raz, spravi aj druhy raz.