Som zrazu Bi ?

Príspevok v téme: Som zrazu Bi ?
karmen

Spoznala som nový okruh ludí ,prišli nový kamarti zmenou mojho bydliska.Našla som si veľa kamaratiek i priateľa s kt.chodim už pol roka.Všetko je ako v pohode.SOm človek za každú srandu a občas s kamaratkami mame nechutne srandy v oblasti sexu .Proste sranda.Začala som chodiť na swinger party (to je sex.uživanie s kým koľvek kt.je momentalne na dome,alebo kde sa to uskutočnuje)Ja niesom promiskuitna,a sex mavam len s priateľom.Ale kamošky mam veľmi rada a raz s istým promile som sa vyspala s jednou z nich .Na druhy deň mi bolo či mi šiblo ? ALe keby bola zase taká príležitosť tak si to zopakujem .Asi som na oboje ,alebo som sa preorientovala ,či ako ? Keď sa milujem s priateľom nieje to take cool ako s kamoškou.Dosť blbe akože pre nás oboch

ingelitentny...

no....uh---oh eh.-....sila--fakt(myslim to ze si nato prisla prave v dobe ked mas priatela) nechcel by som byt teraz tvoj priatel.--ale riesenie---to ma len jedno...povedat mu to...netusim ake bude mat reakcie--ale nech budu akekolvek...(aj ked podla mna to ho brutal strasne hrozne smrtelne zrani =).ked mu povies ze nejaka zena je lepsia ako on tvoj kancek co ta pol roka obrabal...vies ze by si to povedala inac..ale ako chlap si to urcite vysvetli takto...a inac....to je vyhovorka s tym promile...pretoze to mas jedno ako nevera ci s opac. alebo rovnak.pohl..(aj ked si prisla nato co ti je viac pochuti=).)o iste..-je...bud mu povies vsteko tak ako tu pises...alebo sa snim rovno rozides a uvedies iny dovod...stratis ho najskor tak ci tak...ale pri tej druhej moznosti neposliapes .nerozdrvis.nespalis na uhol jeho CHLAPSKE SEBAVEDOMIE ze on je tvoj naj v zivote...to by ho viac zozralo ako te rozchod....vsetko odmna...ale som rad ze to takto riesis...prosto ze vides s tym navonok...a nenechas to tak asi ako vacsina...ze to bolo fajn ten sex s rovnak.pohl (ale nepripustia si ze s klasickym opac. pohlavim to je to horsie)..no thak znicis samu seba ..ked stratis roky ublizis viac ludom,a neskoro si uvedomis ze ti chuti nieco lepsie...bye.

lolokos

Idea ! Nestastie ,neviem,co myslis?Vies to akceptovat a vyrovnat sa s tym ,alebo ti to natolko prekaza ,ze pomyslas na rozchod ?Mozno tvoj manzel v mladosti ,bol velky suknickar a zien si uzil po viacej,mozno dnes hlada nieco nove u muza .Alebo druha moznost ,nasiel to jedine pri muzovi,vzdy to tak bolo ,ale on sa tomu branil.Inak sa hovori ze bisexualita konci vtedy ak si ten clovek najde lasku svojho zivota.Bud je to muz alebo zena ,asi tolko

idea

Chcem sa pridat do diskusie o bisexualoch.Ja som po rokoch manzelstva prisla na to ze moj muz je bisexual.Vzdy bol iny,mne to nedalo a chcela som ho odhalit,na moju skodu.Ale to by vlastne vyslo na povrch tak ci tak.Ma uz tri roky aj kamarata ovela mladsieho s ktorym ma vybudovany hlboky dusevny vztah.Nevenovala som tomu pozornost do kym som mu nenasla sms-ky...typu milujem ta neviem bez teba zit.Odvtedy sa nam zrutil svet,hlavne jemu,vzdy bol nestasny a teraz duplom ked o tom viem.Nasla som mu aj sms-ky....chalan hlada chalana.Myslim si ze s tym naj kamosom je to len dusevne..aj on tak hovori,no inde to urcite mal,ked to aj hladal inzeratom.Je to hotova pohroma,predsudky mu nedovolili prejavit svoju orientaciu.Mame dve deti,ktore nechce za ziadnu cenu opustit a mna ma tiez velmi rad a boji sa aby som si niekoho nenasla.To je nestastie??????co poviete

mari

rita: Tak toto uz je trochu silne kaffee aj na mna.
Jasan: Homosexualov a lesbicky akceptujem ako plnohodnotnych ludi. V kazdom pripade su stastnejsi, ak si svoj zivot ziju, tak ako ho ziju. Poznam ich par... jednoduche to nemaju, lebo az take "moderne" to asi este vsade nebude. V kazdom pripade poznam zopar nestastnych homo..., ktory na svoju inu sexualnu orientaciu prisli kvoli spolocenykm predsudkom zial neskoro. Najviac mi je luto ich rodin a deti... tak som zato, aby dnesni mladi ludia spoznali svoju orientaciu predtym, ako si zalozia rodinu.

rita

Ja som vydatá, a s mojim manželom pod vplyvom alkoholu v skupine ľudí čo sa poznáme už od detstva,a každý je vydatý a ženatý pritrafil grupak. A bolo to celkom zaujímave robili sme všetko možné s každým. Ale neviem či by som to robila v triezvom stave, páčilo sa mito ale teraz si už dávam pozor. Nelutujem ale mám s toho trošku strach. Ja to ako zakázané ovocie, ktoré ťa pokúša.

mara

laurinka,co to tu pises? na americky sposob zivota? vies ty vobec co je to americky sposob zivota?viem ale presne ako je to na slovenskych sidliskach,kde teda kazdy obcuje s kazdym, staci obut papuce....len ta z vchodu do vchodu.

jasan

Karmen,
...ale ani nikto nepovedal, ze hetero je v mode, preto ta narazka.
A co sa BI tyka, urcite to nie je az taka beznost ako spominas...mozno teraz v tvojom svete je toho viac ako pocas tvojich detskych cias.
---"Tu skor ide o to ,kedy je covek stastny ?" --- ...uvediem pr. a naschval to prezeniem: "niekto je stastny ked zabija"(alebo inak ublizuje inym)...nie vsetko co robi cloveka stastnym je aj spravne.
Keby neboli pravidla, alebo zasady, vznikol by chaos a zmetok(vid film SIM CITY).

Prepac,ale som tvrdy heterak a citim, ze takto je to spravne. Nediskriminujem ani HOMO ani BI, ale citim, ze to je "proti prirode".
Muz a zena su totiz ako dve casti puzzle, dokonale k sebe pasuju a doplnaju sa...
Neber tieto moje slova ako vycitku, iba ako moj nazor.
Prijemny zvysok dna. pa :)

jasan

Karmen,
...ale ani nikto nepovedal, ze hetero je v mode, preto ta narazka.
A co sa BI tyka, urcite to nie je az taka beznost ako spominas...mozno teraz v tvojom svete je toho viac ako pocas tvojich detskych cias.
---"Tu skor ide o to ,kedy je covek stastny ?" --- ...uvediem pr. a naschval to prezeniem: "niekto je stastny ked zabija"(alebo inak ublizuje inym)...nie vsetko co robi cloveka stastnym je aj spravne.
Keby neboli pravidla, alebo zasady, vznikol by chaos a zmetok(vid film SIM CITY).

Prepac,ale som tvrdy heterak a citim, ze takto je to spravne. Nediskriminujem ani HOMO ani BI, ale citim, ze to je "proti prirode".
Muz a zena su totiz ako dve casti puzzle, dokonale k sebe pasuju a doplnaju sa...
Neber tieto moje slova ako vycitku, iba ako moj nazor.
Prijemny zvysok dna. pa :)