Som zrazu Bi ?

Príspevok v téme: Som zrazu Bi ?
karmen

Spoznala som nový okruh ludí ,prišli nový kamarti zmenou mojho bydliska.Našla som si veľa kamaratiek i priateľa s kt.chodim už pol roka.Všetko je ako v pohode.SOm človek za každú srandu a občas s kamaratkami mame nechutne srandy v oblasti sexu .Proste sranda.Začala som chodiť na swinger party (to je sex.uživanie s kým koľvek kt.je momentalne na dome,alebo kde sa to uskutočnuje)Ja niesom promiskuitna,a sex mavam len s priateľom.Ale kamošky mam veľmi rada a raz s istým promile som sa vyspala s jednou z nich .Na druhy deň mi bolo či mi šiblo ? ALe keby bola zase taká príležitosť tak si to zopakujem .Asi som na oboje ,alebo som sa preorientovala ,či ako ? Keď sa milujem s priateľom nieje to take cool ako s kamoškou.Dosť blbe akože pre nás oboch

karmen

Jasan ,nikto nepovedal ze hetero nieje v mode.Povedalo sa ze Bi je v mode.Niekedy to bola zriedkavost ,dnes je to pomaly beznost.Tu skor ide o to ,kedy je covek stastny ? ak ma v poriadku svoje normy a potreby.Medzi potreby patri i sexualny zivot !A kazdi ho chce inak,iny.Ved ludia su odlisni.My niesme pohani.Lebo nejako tak to vyznelo s tou plytkostou.Kde zasli kurtizanky potom ?

jasan

...kam az sa da zajst;
je smutne ze sa mnohi pokusaju zajst az do extremov, len preto ze si zo sexu spravili sport, ktory ich omrzel a uz pre nich nema ziaden hlbsi vyznam a preto idu do extremov,alebo preto ze iba!hetero uz nie je v mode...to je az prilis plytké na taku vaznu temu akou sex je!!!

julca

hm, neviete nahodou kde sa takyto podobny ludia stretavaju ? alebo kde je vacsi vyskyt takychto ludi ? Uz ma nebavi balit niekoho a dojst k tomu ,hm zase vedla .

nobody woman

trepete tu vsetci.hlavne ti ktori sa vyjadria ze bisexualita je uchylka.statisticky je dokazane ze kazda zena je bisexualna kedze zeny su velmi citovo orientovane a neha ich pritahuje tak aj zeny no niektore to v sebe potlacaju cely zivot ine sa tomu nebrania.nazyvat to uchylkou je na hlavu.ak sa ti to pacilo aj aj asi si bisexualne orientovana no je tiez mozne ze si nasla isty druh vzrusenia ktory ti predtym chybal a tym ze je to nieco nove tak ta to pritahuje.tak ako ked sa prvy krat milujes s partnerom je to urcite vzrusujucejsie ako ked sa s nim milujes po 5rkoch.to bol priklad.

laurinka

bisexuali ,su vacsinou ludia promiskuitni ...takze ziju na Americky styl,to co si i opisala .Ak ti toto vyhovuje ,mas predpoklady.Z bisexuality sa da odnaucit ,ak najdes lasku svojho zivota .Ked to bude muz pridas sa k heterosexualom,ak zena k homosexualom.Jednoduchy vzorec