Som zrazu Bi ?

Príspevok v téme: Som zrazu Bi ?
karmen

Spoznala som nový okruh ludí ,prišli nový kamarti zmenou mojho bydliska.Našla som si veľa kamaratiek i priateľa s kt.chodim už pol roka.Všetko je ako v pohode.SOm človek za každú srandu a občas s kamaratkami mame nechutne srandy v oblasti sexu .Proste sranda.Začala som chodiť na swinger party (to je sex.uživanie s kým koľvek kt.je momentalne na dome,alebo kde sa to uskutočnuje)Ja niesom promiskuitna,a sex mavam len s priateľom.Ale kamošky mam veľmi rada a raz s istým promile som sa vyspala s jednou z nich .Na druhy deň mi bolo či mi šiblo ? ALe keby bola zase taká príležitosť tak si to zopakujem .Asi som na oboje ,alebo som sa preorientovala ,či ako ? Keď sa milujem s priateľom nieje to take cool ako s kamoškou.Dosť blbe akože pre nás oboch

niekto

Kedze uz je potom akte co ste spolu mali a ty niesi opita a triezvo uvazujes ,ze by si si to zopakovala tak vitaj v klube ! bisexualov p-)

katika88

Ja ale citas pozorne co napisala?Milovanie so zenou sa jej pacilo viac ako ked to robi s priatelom a to uz s pripitostou nema nic spolocne...myslim ze tu niet o com.

ja:

Myslim ze na to prides tak, ze pojdes po ulici a budes si vsimat ludi. Ja som na to prisla tak, ze som isla v elektricke, a zacala som sa pozerat okolo seba. a odrazu som si uvedomila, ejha, ved ta baba sa mi fakt paci, fiha ale je pekna.... a nejak mi to doslo...
vies pokial ta baby pritahuju len ked si pripita, nemyslim si ze je to skutocne biseksualita, skor je to len take pohravanie sa a skusanie, kam az sa da zajst...