Som zrazu Bi ?

Príspevok v téme: Som zrazu Bi ?
karmen

Spoznala som nový okruh ludí ,prišli nový kamarti zmenou mojho bydliska.Našla som si veľa kamaratiek i priateľa s kt.chodim už pol roka.Všetko je ako v pohode.SOm človek za každú srandu a občas s kamaratkami mame nechutne srandy v oblasti sexu .Proste sranda.Začala som chodiť na swinger party (to je sex.uživanie s kým koľvek kt.je momentalne na dome,alebo kde sa to uskutočnuje)Ja niesom promiskuitna,a sex mavam len s priateľom.Ale kamošky mam veľmi rada a raz s istým promile som sa vyspala s jednou z nich .Na druhy deň mi bolo či mi šiblo ? ALe keby bola zase taká príležitosť tak si to zopakujem .Asi som na oboje ,alebo som sa preorientovala ,či ako ? Keď sa milujem s priateľom nieje to take cool ako s kamoškou.Dosť blbe akože pre nás oboch

brunca

no neviem mna zeny nikdy nepritahovali aj ked... ale to bola len sranda a nikdy by som nevymenila zenu za muza.muz je predsa len muz.ale ako ma kazdy chut,len neviem ci v tom potom nevznika zmatok.jedno pohlavie predsa musi prevladat,myslim ze viac pritahuje.

pipa

Vidis karmen tak si si dala sama odpoved na tvoju otazku: ze zhodou okolnosti podlieha kazdy parazit, mas pravdu, je to tak.

karmen

Machulka006 asi áno nepochopili sme sa ,neva.Ale bisexualita je aj tak naučené správanie,takže zhode okolnosti podliaha každý parazit

machulka006

karmen: pocuj zlato,ty si si to nejak blbo precital/a...ja som hovorila o svojom byvalom s ktorym nechodim uz nieco vyse troch rokov a momentalne mam krasny fungujuci vztah takze sme sa asi nepochopili....

machulka006

jeeeeeejda nenky.....ludia...ja som sa vcera dozvedela ze moj byvaly ma PRIATELA!!!! lebo sa vraj rozhodol ze bude BI...cele je to chujovina...podla mna to je uchylactvo a nie orientacia...ved bud ma pritahuju zeny alebo muzi..proti homosexualom a lesbickam nenam nic su to casto skvely ludia ale BI to je uchylka na entu ----fuj vam