Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

simka111

ved skuste brať trstinovu melasu aj vnutorne aj navonok.... ale nikto tomu asi neveri, nechapem... ved za vyskusanie to stooji :)

spido171

Ahoj neviem ako vám ale mne bioharmonia vôbec nepomohla nechcem tym povedať že to nemôže pomôcť vám skusiť môžete pozeral som pár prispevkov a nevidel som nikde stranku.www.bioharmonia.sk ak vám to pomôže budem rad pa.

simka111

Ak mate problém so psoriázou tak skuste brať čierny zazrak-trstinovú melasu... okrem vnútorneho uzivania sa pouziva aj zvonku. :D treba skusit..pomaha aj na rozne ine problemy... :D

garraspask

Ak by som mal poradiť tak najlepšie sú rybky + UVB svetlo a výsledok sa ukáže veľmi rýchlo a na dlhu dobu.Je to jednoznačne lepšie ako kortikoidy,
ale rozhodnutie je na každom z nás.

miloslava_m

ahoj, prave som si precitala na stranke alternamedica dost husty pribeh o cloveku, ktory trpel na psoriazu. je to vlavo v stlpci hned hore - tlacidlo pribehy. skoncilo to tragicky.

ZuzanaRK

Psoriazu sice nemam, mala som ale od narodenia 29 rokov atopicky ekzem.
Ako pisal M_M/damian/RNG, je to vnutorne ochorenie a rozne masticky od "lekarov" nie su lieky a nikdy nevyliecia.

Ja som sa vyliecila v TN, bioharmonia.sk, stretla som tam aj psoriatikov, ktori boli velmi nadseni liecbou.
Osobne som tam chodila pol roka. kym sa vsetko dalo do poriadku a uz rok (to sa mi nikdy nestalo) nemam nic = ciste ruky a telo, bez specialnych masti a liekov.
Dolezitou sucastou je dodrziavanie diety, ale nie velmi narocnej. Clovek aj tak sam od seba zisti ze treba nieco zmenit v strave.
Hlavne sa treba nezlaknut, u mna to malo zvlastne priebehy hlavne v zaciatkoch, kde v pocas 3-4 dni nastavalo velmi velke zhorsenie a aj rychle zlepsenie + sem-tam teploty.

Hlavne treba opustit pristup "ako sa to neda" a zmierit sa s tym ze vselijaki MUDr a spol nie su najmudrejsi na svete a skusaju na ludoch nie prave najvhodnejsie chemicke vyrobky.