Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

bosorkam

nám vcelku fajn pomohol krem či masť s obsahom zložiek z rastliny golden yaccy , mám nejaké vzorky ešte ak by niekto chcel vyskúšať☺

stopso

Dobry den,

ako tak prehliadam tieto fora ludi co maju psoriazu, neda mi to tu nenapisat. Moj otec mal psoriazu. Mal ju dlhe roky a fakt nebola prijemna... mal ju vsade po rukach, laktoch, nohach, na bruchu no proste vsade... hned po prvych priznakoch zasiel ku koznej a zacal s liecbou pomocou masticiek ktore sa volali tusim Daivobet alebo nieco podobne... torchu to tlmilo ale vzdy sa to aj tak zhorsilo a pomoc tohoto pripravku bola mizerna. Otec neskor skusal vesliake drahe pripravky ako dr.michael a pod. ktore vobec nefungovali. Skusal rozne procedury, morske soly, neskor skusal dietu... Otec bol z toho zufali, vela o tom studoval, napokon vyrobil olej. A o nom by som vam chcel porozpravat. Vyrobil olej cisto na prirodnej baze, ma podobu bezneho oleja ako napr. olivoveho a s nim sa natieral zozaciatku 2x denne, lenze to nieje velmi komfortne pretoze ked sa natriete nechate to posobit tak sa ptm sa musite ist umyt. Ludia ci verite ci nie, mojmu ockovi to tak pomohlo ze ma krasnu pokozku naspat taku ako mal pred 10 rokmi (jasne ze mozno zostarol :) nehovorim o vraskach ale o krase pokozky taka aka je) ostali mu len fakt velmi malicke cervene miesta ale nie psoriaza ta je uplne vyliecena... avsak musi sa s tym olejom natierat stale lebo by sa vratila (ma odskusane aj to... po nejakom case sa zacinaju vytvarat malicke vyrastky na pokozke)

Touto formou by som chcel poprosit ludi, ktory vyskusali rozne metody liecenia a nic im nepomohlo a chceli by vyskusat takuto alternativu, prosim kludne ma kontaktujte rad vam poslem olej a mozete kludne vyskusat ci to pomoze aj vam.

brujes

mojej sestre velmi pomohla mast golden ointment, vyrazne zmiernila kozne prejavy, cize sestra vie, ze psoriazu ma, ale jej okolie to uz nevie