Hemoroidy

Súvisiaci obsah

dzowo

Bol som na 3 operáciach - zrejme veľmi nepomohlo. 3 mesiace mám akútne problémy, bez krvi, 2-3 hemoroidy aj vybulené vonku /menšie, nedajú sa zatlačiť/, stále svrbenie, zatiaľ som vyskúšal:

- stále 4-6 detralexov denne

- PreparationH masť a čípky - aj trochu úľava, nepomohlo. Masť sa zle umýva z prstov.

- Mastu masť + čípky - nepomohlo, asi horšie je to ako PreparationH

- zinková masť - úplne žiadny účinok

- Avenoc čípky + masť Dubová kôra. Čípky o ničom, masť trochu znížila svrbenie, inak o ničom.

- Nechtík. masť - znižuje svrbenie.

Takže zatiaľ nepomohlo nič, hemoroidy žiadna zmena, vždy som skúšal zo týždeň jeden preparát.

Dnes mi prišiel FINE6, tak začínam tento. Ale už prvý dojem je rozpačitý - nie je to masť ale olejček, majú sa 2-3 kvapky vmasírovať na konečník. No má to úplne debilný systém - žiadne dávkovanie, keď sa to otvorí /flaštička/, tak z nej nijako neexistuje odkvapnúť dve-tri kvapky, hneď sa vyleje možno 20 kvapiek na prst, niečo ostne, ostatné je na zemi. Možno soudruzi z Rakúska mysleli že Vám to na prdel bude kvapkať sused, alebo tiež neviem ako trafí 2-3 kvapky.

Oslovil som aj tých s tým "Milanivom" - ani neodpovedali týždeň na mail.

marek.l

Ja som používal hemostop gél, rýchlo zaberal a hemoroidy boli preč ale po dákej dobe sa mi vrátili. Keď som sa pýtal v lekárni odporúčili mi k tomu aj hemostop tabletky na doliečenie hemoroidov, nakoľko mám sedavé zamestnanie tak sa preto vracali, keď som dobral asi pol roka dozadu tabletky odvtedy mám už s hemoroidami pokoj.

Do-do

Dobrý deň pred týždňom mi vyšla "zlatá žila"je to cca 1cm veľké,dá sa to síce zatlačiť dovnútra, ale hneď to vybehne zase von,čiže mám to už týžden vonku.Skúšal som si to mastiť s Preparation H a dával som si aj horúci kúpeľ.Nejak nič nepomáha a stále je to rovnaké.Dosť mi to vadí pri manuálnej práci
Čo mám robiť?Ďakujem za odpoveď

Olga Bartkova

Pomôže sprchovanie po každej stolici, u mňa každé ráno. Ak máš sedavé zamestnanie tak niečo mäkké pod zadok, menej kávy viac vody, vlákninu (ovocie-jablko, bannán každý deň to je normálka musí byť) pre mäkšiu stolicu. Určite je problém s hemoroidmy zakopaný v zlej strave a zamestnaní (sedavom). Samozrejme aj ako ja po tehotenstve, fóra a články mám prečítane qwantum. Hemeroidy už nemám, používala som tiež fine6 veľmi dobrá vec, ale ked som bola v rakúsku nepredali mi ho nikde. Takže ist tam poň je zbytočné ak nemáťe známeho rakušana ktorý vybaví recept od svojho doktora a lekárnik ho objedená. Ale aj tak je základ podľa mňa v strave.

SekyPeter

Problém je v tom, že ten produkt Fine6 na Slovensku nekúpiš, vyrába sa tu, ale predáva sa len v Rakúsku. Preto ho v lekárni nemajú ani na nete nie je. Ked si z Bratislavy tak nemáš ďaleko.

FEROZ

Výrobok fine6 som kúpil vďaka kladným recenziam a tieto recenzie môžem
potvrdit. Veľmi dobre sťahuje hemoroid do vnútra, na začiatku ma trochu
pálil, ale úľava perfektná. Samozrejme kombinujem to pravidelným
sprchovaním po stolici, je to ešte lepšie

bigo01

Sws, aj ja som mal tento problém, používal som milaniv cca maximun 2 mesiace. A už to je v poriadku. Takže tak.
A ten čo tu píše na adresu milaniv, že si tu niekto robí lacnu reklamu tak neviem.
Objednával kamarát som mu poradil cez stránuk www.hemoroidy-hemeroidy.sk.
A dozvedel sa ,že milaniv odkúpila farmaceutická firma delta medical, takže ten kto vie koľko je 2 a 2 si dá dokopy, že žiadna farmaceutická firma by nevyhadzovala peniaze von oknom za niečo neučinné. V lekarni stoji 22 eur takže o 8 eur viac .)

RNG

Hemoroidy su forma krcovych zil, to sa neda vyliecit, to sa da len potlacit,zmensit, aby to nerobilo prpoblemy a nekrvacalo.
Lekarske nazory, ze sa to vyrezanim, tych zil napravi zialbohu nic nevyliecia, lebo sa vytvoria druhe a pri operacii sa znizuje celkove cirkulacia krvi v tej oblasti. To nie je priam idealne. Naviac operacie maju svoje rizika, o ktorych sa dost mlci.

thor

mne pomohla miska ovs.vlociek s medom kazde rano.po troch mesiacoch sa dostavili vysledky.nepotrebujem uz ziadne maste ani cipky..:) a samozrejme dodrzujem prisnu hygienu.po kazdej potrebe umyt vodou.moze sa to zdat narocne,ale clovek si casom zvykne a uz to berie ako samozrejmost:) drzim palce!