Ideme zamakať... :D

Príspevok v téme: Ideme zamakať... :D
nikuška1

Za 3 mesiace chcem schudnúť 10 kg a dúfam, že sa mi to podarí. Vychádza to tak 3,3 kg za mesiac, čo si myslím, sa dá v pohode. Pridá sa ku mne niekto? Jesť 5 x denne a hlavne veľa pohybu. Na raňajky a desiatu som zvyknutá jesť ovocie, na obed nejaké jogurty alebo varené, ale nie veľa, olovrant pohár mlieka a na večeru len niečo ľahké... Chcem to zvládnuť a viem, že sa mi to podarí... pred pol rokom som schudla 10 kg a teraz chcem schudnúť ešte tých posledných nadbytočných 10 kg. Mám 164 cm a 70 kg, tak baby, poďme na to... :D

nikuška1

a ako často beháš? a koľko? ja som niekedy tiež behávala a som sa cítila perfektne, to bola tak v zime, na začiatku jari.Ale mám silnú alergiu na peľ a trávy, takže vonku behávať teraz nemôžem, som si kúpila orbitrek, tak dúfam, že to pôjde dole...

bara017

No ja sa stravujem celkom zdravo, len niekedy toho pojem trosku viac, ale sladke som uz uplne obmedzila to nejem dva tyzdne uz:) a citim sa ovela lepsie a lahsie.. mam 170 cm a 65kg ale chcem to dat na 60 kg, ako uz som so sebou celkom spokojna len este z bruska trosku a z tvare chcem schudnut:) cize to musim celkovo schudnut.. hlavne mi idu rychlo kg dole odkedy som zacala behat:-) je to super..

nikuška1

atam tú som už držala a pomocou nej som schudla tých 12 kg, no v poslednom čase som pribrala 2 kg. Je super, ale momentálne nemám čas si variť... len kôli tomu
bara017 a ty tiež chceš schudnúť? koľko? a ako sa stravuješ?

bara017

ja na sebe makam uz dlho, hlavne sportom teda:) ale dnes zacinam 7-dnovu ocistnu kuru tak som zvedava ci nieco schudnem pri tom:) Drzim palce nikuška1!!!