Ideme zamakať... :D

Príspevok v téme: Ideme zamakať... :D
nikuška1

Za 3 mesiace chcem schudnúť 10 kg a dúfam, že sa mi to podarí. Vychádza to tak 3,3 kg za mesiac, čo si myslím, sa dá v pohode. Pridá sa ku mne niekto? Jesť 5 x denne a hlavne veľa pohybu. Na raňajky a desiatu som zvyknutá jesť ovocie, na obed nejaké jogurty alebo varené, ale nie veľa, olovrant pohár mlieka a na večeru len niečo ľahké... Chcem to zvládnuť a viem, že sa mi to podarí... pred pol rokom som schudla 10 kg a teraz chcem schudnúť ešte tých posledných nadbytočných 10 kg. Mám 164 cm a 70 kg, tak baby, poďme na to... :D

majuska125

ale mne wobec nechuti jest ja napr,dneska
ranajky:2mandarinky
obed:120g suseneho ovocia
15:30-cerealie
a vecer newjem co si dam

zmena

doobeda si zjedla 2 jablka a na obed planujes 2 jogury???

ako som povedala pride nadsenie z chudnutia ale pride aj velikanske sklamanie s jojo efektu

ja si 2 jablka davam na desiatu iba..napriklad...mas pravdu jablko zasyti ale je o straaasne malo 2 jablcka dobeda a obed zase nic moc ledva ledva 1200 KJ podla toho aky si das jogurt..a jablcko mas tak dokopy kolko 1000-1500 kj podla velkosti..a takto sa nedopracujes k tym okolo 6000 KJ vyvazenej stravy..aby si chudla, mala kraasne vlasy, nechty, plet...

takto si skor uskodis ako pomozes

nikuška1

kočky moje, ja nedokážem jesť nič iné na raňajky, neviem... proste som si tak zvykla, už dlho sa takto stravujem, mňa to dosť zasýti, ja nemám roztiahnutý žalúdok, tak asi preto... mňa jedno veľké jablko dokáže fakt veľmi zasýtiť, a pečivo/chlieb nejem...
a dakujem za rady, ja sa predsa nehnevám... :D

bara017

no ja mam ranajky vzdy velke:) a zatial sa mi to osvedcilo, vzdy lepsie ako naladovat sa vecer pri telke:) vtedy ja uz nejem.. Aj obed si davam taky vacsi aby som potom poobede pri kavicke nevyzierala.. ale verim ze nie kazdy ma tolko casu ako ja na pripravu jedla a konzumaciu, ale to len teraz, skoncila mi skola a zatial nikde nerobim ale tie velke ranajky ani ked zacnem robit neopustim:) s obedmi to bude horsie.. Nikuška skus na ranajky nejake ovsene vlocky k tomu jablko alebo nieco take lahke ale sýte:-)

ivettta

nikuska, nemala by si tak malo jest, hoci chces tie kilecka zhodit, ale tato tvoja cesta nie je spravna:-) tak ako bara - ranajky by mali tvorit asi tretinu celeho tvojho denneho prijmu, no tie tvoja jablcka to je minimum:-) nechcem sa vas dotknut, chcem vam len poradit;-)

bara017

fuuu tak moje ranajky oproti tvojim:)) ja som mala tvaroh s ovsenymi vlockami s jahodami a kivi a jeden celozrnny rozok:-D celkom dost oproti tebe.. Desiata ziadna a akurat si idem spravit obed morcacie prsia na prirodno s brokolicou:) To je ta moja ocistna kura, celkom mi vyhovuje:))

nikuška1

takže ja som dnes na raňajky mala jedno veľké jablko, na desiatu tiež jablko, na obed si dám 2 jogurty, a potom ešte uvidím, že čo...
a vy ste ako na tom?

nikuška1

zmena - ja mám ovocie na raňajky a olovrant už hodne dlho a tak mi to vyhovuje... a tie jogurty, mäsko, vajíčka a tak...tak toto všekto plánujem jesť na obed, alebo na večeru...

majuska_

bara, ja viem ze je to nezdrave a prave preto to chcem zmenit. dnes na veceru som si dala este porciu (uf... dost velku :o)) cestovinoveho salatu (boli tam cestoviny, kukurica, olivy, cibula, cesnak, paradajka, paprika, lyzica majonezy) a bolo to fajne, dochutene troskou soli a sladkej papriky. odzajtra sa posnazim ist na pravidelny rezim a tiez zacat plavat ked budem mat cas (sklbit brigadu s povinnostami). aj dnes som bola vecer plavat a citim sa skvele, len unavene :o). tak idem hajat. maj sa krasne.

bara017

majuska to je fakt riadne malo co ty zjes za den.. Poznam ludi co schudli z takehoto zivotneho stylu ale nie zdravo a hned aj nabrali, a poznam ludi co automaticky priberaju viac ked nejedia ako ked jedia.. a navyse ani nemaju energiu.. Ja to robim opacne, radsej viac zjem ale potom si aj viac dam do tela podvecer:)