Ideme zamakať... :D

Príspevok v téme: Ideme zamakať... :D
nikuška1

Za 3 mesiace chcem schudnúť 10 kg a dúfam, že sa mi to podarí. Vychádza to tak 3,3 kg za mesiac, čo si myslím, sa dá v pohode. Pridá sa ku mne niekto? Jesť 5 x denne a hlavne veľa pohybu. Na raňajky a desiatu som zvyknutá jesť ovocie, na obed nejaké jogurty alebo varené, ale nie veľa, olovrant pohár mlieka a na večeru len niečo ľahké... Chcem to zvládnuť a viem, že sa mi to podarí... pred pol rokom som schudla 10 kg a teraz chcem schudnúť ešte tých posledných nadbytočných 10 kg. Mám 164 cm a 70 kg, tak baby, poďme na to... :D

majuska_

dneska vecer medzi 19:00-20:00 idem plavat, takze sa strasne tesim. o chvilu si spravim cestovinky, lebo som fakt nebola hladna... neviem preco. ale ako hovorim... pravidelna strava u mna pomaly neexistuje. dnes som mala asi len toto:

R: pohar mlieka
O: nijaky (nebola som hladna)
V: zjem cestoviny

uvedomujem si ze je to mizerny jedalnicek, ale snazim sa to zmenit. zas nechcem vyzerat ako nejaka anorekticka. posnazim sa. ale ked je to take blbe no...

majuska125

ahojte tak ja som tiez zacala behawat newidim to na wahe preto sa nechcem wazit a tiez kazdy mesiac by som chcela okolo 4kg schudnut drzim vsetkym palce:)

zmena

r-ovocie
d-ovocie
o-nieco varene
o-pohar mlieka
v-nieco lahke..

toto je tvoj jedlnicek a pytas sa preco?

ved to je akoby si nic nezjedla...

kde su jogurty, syry, vajicka, vlocky, ryby, chude maso, zlelenina, a tak dalej a tak dalej..

ked chces schudnut treba jest pravidelne ..zaklad mas dobry..ale ako som povedala s tymto jedalnickom pride aj jojo efekt a hlavne neskutocne navaly hladu kedze dokopy nic poriadne nezjes..

nikuška1

majuska_ vitaj, som rada, že si sa pridala...dúfam, že sa nám to podarí... :D ja idem v septembri tiež na 2 svadby, sesternici aj bratovi, takže by som chcela zažiariť,hehe... :D sukne ani šaty nenosím už od svojich 13 rokoch. To som bola ešte dievčatko... Teraz som žena, mám 20 r. a chcela by som tak aj vypadať... proste obliecť si šaty, sukne, ale odvahu som nenašla a nájdem ju, až keď budem mať tých 60 kg... možno... :D

majuska_

a inak moja strava je taka vselijaka... raz ked sa zatnem, je pravidelna, inokedy jem kedy pride... napr. dnes som vypila len pohar mlieka, lebo som fakt nebola hladna. a chcela som si dat kolac, ale ked som si pomyslela na tie saty, co si chcem obliect, plesla som sa po ruckach :o) ale fakt, ked budem hladna sa najem. i ked nie velmi :o)

majuska_

mne by trebalo takych 10-12 kg na zaciatok schudnut. mam 178 cm vysku a 78,5 kg vahu. Takze by som bola rada, ak by som schudla najprv na 70 a potom aj tak na 65 kg najviac. Nizsie uz ist nechcem. Ale je to dlhodobejsia robota, i ked by som milerada schudla tak do zaciatku augusta. to by sa malo podarit nie? ked si tak beriem do uvahy, ze konci maj, potom jun, jul... akoze hlavne to potrebujem na koniec augusta a koniec septembra, kedy idem na 2 svadby a chcem si poziciat pekne saty z pozicovne. dnes idem do posilovne a zajtra podla moznosti by som sla plavat a behat... akoze plavat alebo behat by som sla aj dneska, ale neviem ci z posilovne nebudem unavena... tak uvidime no. v podstate nemam tucnu celu postavu, len kila sa mi usadzaju na bokoch a brusku a trosku na stehnach. hrudnik mam napr. stihly a takisto mam aj stihle nohy. a ani zadok nemam az prehnane velky...

nikuška1

no ved hej, ja viem... :D aj s tým počítam...nerada, ale som s tým zmierená... :D a ty si koľko takto schudla?

bara017

no ja som tiez zacala s orbitrekom, ale zase naopak teraz ked je pekne tak beham von:) ale orbitrek je tiez super a navyse ani tak nezatazuje klby, len si treba k tomu pustit nejaku dobru hudbu alebo video inak to zacne byt po chvily nuda:) Beham tak 5x do tyzdna po 30minut a potom si dam este orbitrek 15minut a nejake posilovacky na brucho ked sa mi chce:)Urcite to pojde dole len musis mat trpezlivost zo zaciatku ked sa to nebude velmi hybat