Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.

Príspevok v téme: Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
tajné tabu

Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
Poliovírus môže infikovať telo za určitých podmienok, čo je nasledované vysokou produkciou inzulínu a teda hypoglykémiou (čo otvára dvere široko pre virus).
Akékoľvek narušenie prirodzenej bakteriálnej ekológie slizníc MALT-u, BALT-u prostredníctvom antibiotík, pneumokokových, polio či iných vakcín, môže potencovať vznik cukrovky I.typu tak, že proinzulínové baktérie pankreasu ustúpia do stavu chorobnej recesie aj pri podmienkach prítomnej glukózy v krvi.
Celý článok:
-odkaz odstránený-

vevericka

ja tu tiez nehovorim o DM1 ale nevadi..ja som zacala rec koli rng..kedze teraz je velka moda byt proti ockovaniu..a ja som nadhoidla temu, ze co budu robit, ked sa bude ockovat pomocu bakterii, ci pripadne dedicne ochorenia sa pomocou bakterii a gene therapy liecit..
tazke uz sa nebude dat povedat no viete je to dedicne, nic sa neda robit, ale ano je tu moznost liecby..

vevericka

ja tu tiez nehovorim o DM1 ale nevadi..ja som zacala rec koli rng..kedze teraz je velka moda byt proti ockovaniu..a ja som nadhoidla temu, ze co budu robit, ked sa bude ockovat pomocu bakterii, ci pripadne dedicne ochorenia sa pomocou bakterii a gene therapy liecit..
tazke uz sa nebude dat povedat no viete je to dedicne, nic sa neda robit, ale ano je tu moznost liecby..

quindo

ja si to predstavujem tak,ze treba hovorit k veci a nie trepat nieco o dedicnosti,ktora tam moze,ale aj nemusi byt,co sa nastastie uz coraz castejsie deje,napr dnes v spravach doktor povedal,ze alzheimerovu chorobu nevieme este vyliecit,ale uz ju vieme liecit...
tu ide len o to,ze cloveku to vobec nepomoze ak mu niekto povie,ze to ma dedicne,ja napr DM1 nemam dedicnu a co teraz?
iny zase moze mat v rodine niejakeho svojho predchodcu,tak mu doktor povie : no vy to mate dedicne,uz sa z tym neda nic robit xixi jednoducho je pre nich jasny pripad,hotova vec a ked sa z toho napr dostane (nemusi to byt prave DM1) tak povedia ze sa z tym este nestretli a je to

vevericka

quindo tu nejde o liecbu ale o naozaj dedincne choroby..ktore sa dokocna dedia aj tou najprimitivnejsoiu mendelistickou dedicnostou..a ked ti chromozomova analyza ukaze napr aberaciu, co mas tomu cloveku povedat???ze sa ma odstrelit lebo mu jednoducho chyba cast chromozomu???ci ako si to predstavujes?

quindo

jasne ze najjednoduksie je lekarom povedat ze je to dedicne ak z chorobou nevedia pohnuť a je to vybavene...
a co z tymi,co to nemaju dedicnu (chorobu) ? tym povieme pre zmenu ze sa zle stravovali hihi a je to tam

vevericka

mira geneticky sposobene ochorenia sa nedaju liecit, mozes iba zmienrnit priznaky pripadne pri enzymatickych poruchach doplnat dany enzym..no samotne ochorenie neodstranis,,tak sa prosim ta nestrapnuj..

- mira

Väčšina ochorení, o ktorých hovoria lekári, že sú dedičné, dedičné nie sú. Sú len spôsobené návykmi v rodine, hlavne stravovacími, ktoré preberajú deti od rodičov a zlým životným štýlom, prípadne nevhodnou stravou rodičov pred počatím a matky v tehotenstve.