Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.

Príspevok v téme: Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
tajné tabu

Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
Poliovírus môže infikovať telo za určitých podmienok, čo je nasledované vysokou produkciou inzulínu a teda hypoglykémiou (čo otvára dvere široko pre virus).
Akékoľvek narušenie prirodzenej bakteriálnej ekológie slizníc MALT-u, BALT-u prostredníctvom antibiotík, pneumokokových, polio či iných vakcín, môže potencovať vznik cukrovky I.typu tak, že proinzulínové baktérie pankreasu ustúpia do stavu chorobnej recesie aj pri podmienkach prítomnej glukózy v krvi.
Celý článok:
-odkaz odstránený-

Peto T

Pavel: Práve dnes som čítal v lekárskom časopise propagáciu HPV vakcíny pre chlapcov s argumentom, že "HPV vírusy spôsobujú 50% prípadov rakoviny penisu". Zdá sa, že pani Petek-Dimmer číta správnu literatúru ;-)

Peto T

Pavel: Pýtaš sa, prečo nie sme všetci postihnutí, a ďalšie otázky a narážky v tomto duchu.

Odpoveď je jednoduchá:
1, Pretože každý človek je jedinečný. Niektorí ľudia sú precitlivelí voči určitým chemikáliám, a to až 100-násobne oproti iným ľuďom. Hovorí sa tomu biochemická individualita.

2, Pretože každá výrobná séria vakcíny je trochu iná. Aj spôsob skladovania zohráva svoju úlohu.

3, Pretože každý deň je iný z pohľadu vonkajších okolností, ktorým organizmus čelí. Jedlo, ktoré jeme, vzduch, ktorý dýchame, mikroorganizmy, ktoré stretávame, stres, ktorému sme vystavení, oddýchnutosť, fyzická aktivita, psychická pohoda, slnečný vietor, počasie, atď. To všetko vplýva na náš metabolizmus a aj imunitné funkcie.

Peto T

Vznik alergií je skutočne záhadou. Prečo výskyt tak okato a drzo kopíruje zintenzívňovanie očkovacích programov?
Žeby to bolo nakoniec tak, ako píše Dr. Incao? www.rozalio.cz

Alebo žeby to dokonca priamo súviselo s povahou očkovania a zložením vakcín? rizikaockovania.sk

Peto T

Pavel: Uvádzaš, že vakcíny podľa niektorých štatistík FUNGUJÚ. Prosím si nejakú hodnovernú štatistiku, placebo kontrolovanú dvojito zaslepenú štúdiu o DLHODOBEJ KLINICKEJ ÚČINNOSTI vakcíny. Pýtam si ju dokola od lekárov, ktorí tak suverénne obhajujú očkovanie, a nikto mi zatiaľ nič nedal.

Trúfneš si takú štúdiu nájsť? Bol by si ochotný?

A dokonca prípadne keby nebola zaplatená výrobcom vakcíny?

Peto T

Ad. vykynoženie varioly očkovaním, to je zaužívaný mýtus, čítankový príbeh bez reálnych podkladov, ktorý nijako nesúvisí s realitou. Skús začať s vývojom v Leicastri, prípadne s knihou Dr. Buchwalda "Očkování-obchod se strachem". Aj stručný článok rizikaockovania.sk ukazuje, aký vplyv mala táto vakcína na krajiny masovo očkujúce.

Peto T

Pavel: Ak medicína skutočne rozumie fungovaniu imunitného systému, ako tvrdíš, potom je priam zločinné, že sa zotrváva v očkovaní.

Ale skôr mám dojem, že zopár výskumníkov možno začína rozumieť, a masy lekárov sú radšej ponechaní v 50 rokov starých, dávno prekonaných konceptoch a legendách, pretože precitnutie by veľmi, veľmi bolelo. Nikto nemá záujem meniť status quo.

vevericka

RNG..o ved prave, ze pocuvam pre aj proti..ale aj tak, ked si to zhodnotim (z vlastej skusenosti) mam viac pozitv pre ockovanie ako negativ
je mi jasne, ze su urcite rizika..ale kedze ja osobne som na ziadne ockovanie nereagovala nejak negativne(ani nikto z mojej rodiny ci blizkej ci sirokej) som zastancom ockovania

RNG

vevericka, pravda je obvykle ani cierna ani biela, ale niekde medzi.
Preto je dolezite vypocut si obe stranky dokladne a nie pridat sa na jednu , lebo sa ti to osobne nepozdava.
Ked si zo vsetkych stran obklopena len zastancami jedneho smeru, nemozes ani normalne rozmyslat ani sa nestranne rozhodovat.
Preto je velmi dolezite mat aj opoziciu a dokladne si ju vypocut.
A nie automaticky ju potlacat.To nakoniec sa prieci aj zasade individualnych slobod a demokracie.

vevericka

pavel..klobuk dolu ja som to video vypla po pol hodine, viac som nezniesla pocuvat tie "pravdy", este druhykrat klobuk dole, ze sa ti to chcelo vypisovat a napisat ako to je a ze ta pani nema sajnu o com recni..