Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.

Príspevok v téme: Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
tajné tabu

Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
Poliovírus môže infikovať telo za určitých podmienok, čo je nasledované vysokou produkciou inzulínu a teda hypoglykémiou (čo otvára dvere široko pre virus).
Akékoľvek narušenie prirodzenej bakteriálnej ekológie slizníc MALT-u, BALT-u prostredníctvom antibiotík, pneumokokových, polio či iných vakcín, môže potencovať vznik cukrovky I.typu tak, že proinzulínové baktérie pankreasu ustúpia do stavu chorobnej recesie aj pri podmienkach prítomnej glukózy v krvi.
Celý článok:
-odkaz odstránený-

julianka

miskovamama nuz ak je pravda co pises(ale aj nemusi) je to smutne,ale myslis ze tvojmu syncekovi tu niekto pomoze?
Ale aspon sa ti ulavi vsak?

amala

ahoj.Moja dcera bola uplne zdrave dieťa až do okamihu kym nebola na povinne očkovanie dultavax. začala byť ospala vela cikala ale pred tym dostala hnačku a potom to začalo.nakoniec sme boli u lekara a zistili jej Diabetes.Podotykam v rodine sa nevyskytovala tato choroba.tiež si myslim že to vyvolalo povinne očkovanie.Moja znama ma syna a tiež bol zaočkovany a potom sa príšerne vyhádzal dostal ekzém .rodičia dali urobiť testy a zistilo sa že bol alergicky na bielok a ta vakcina ho obsahovala.u nas je povinne očkovanie ale pred tym sa nerobia žiadné vyšetrenia či vôbec ta vakcina je vhodna pre to dieťa.odvtedy to dieťa nepodstupilo žiadne dalšie očkovanie a tie ekzémy mu po rokoch zmizli.ale trvalo to dosť dlho.takže môj nazor na očkovanie nie je najlepší.na jedno zaberie ale druhé poškodí.

miškovamama

julianka, ešte som zabudla napísať, že v deň očkovania, t.j. 12.1.2009 Miško absolvoval povinnú preventívnu prehliadku, na ktorej bol posúdený za úplne zdravého a na to ho očkovali. Akurát, že mal od 10.1. zlomenú ruku, tak ho neočkovali do ruky ale do nohy. Aj to mohlo spôsobiť oslabenie organizmu, lebo ho vlastne v ten deň aj rontgenovali, ale to už musí vedieť lekár, čo môže a čo nie. Lekár sa len spýta, či nemá teplotu ale ani sa neobťažuje mu ju odmerať.......

miškovamama

julianka, napíšem Ti, čo som urobila :
Podala som podnet na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Odpoveď : nie je to v ich kompetencii. Podala som podnet na štátny ústav pre kontrolu liečiv. Odpoveď : ešte nikto nemal taký problém. Podala som trestné oznámenie za ublíženie na zdraví s trvalými následkami. Uznesenie polície : nejedná sa o trestný čin. Podala som sťažnosť proti uzneseniu policajného vyšetrovateľa, prokurátor rozhodol, že policajt postupoval nezákonne a musí vo veci konať znovu v súlade so zákonom. Čakám na nový výsluch. A ak chceš vedieť viac, pozri si noviny TV Markíza z 20.8. a z 23.8. o 19,00 hod. a potom ešte aj z 29.8. - tam je ďalší prípad. Maj sa ...

julianka

miskovamama a co na to lekari? Ak si presvedcena ze je to z vakciny preco nepodas staznost na Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou? Ak si si ista ze je to z vakciny nemala by si mat ziadne obavy a v zaujme poskodeneho zdravia svojho dietata by si mala tak urobit.

miškovamama

julianka - 12.1.2009 očkovanie proti tetanu, detskej obrne a záškrtu vakcínou DULTAVAX, potom príznaky ako nadmerné pitie, močenie, únava, odber krvi a 3.2. diagnostikovaná DM1. Odvtedy 4x denne inzulín, dieta a všetko ostatné čo s cukrovkou súvisí. Ak chceš podrobnejšie info, napíš mi aj na mail. Pekný deň.

miškovamama

maajaa / teraz som na sto percent presvedčená, že si dilerka farmaceutickej firmy alebo lekárka, ktorá je motivovaná čo najvačšou spotrebou liekov, alebo nejaká sopľanda, čo ešte v živote nič nedokázala a nezažila. Nechcem od teba žiadnu odpoveď, len ti prajem, aby si mala v živote také problémy, ako máme my postihnutí očkovaním. A každý si môže veriť čomu chce. A nový čas nečítam, ale ty asi vieš, prečo ho čítaš. A táto stránka zrejme nie je pre teba vhodná, je pre ľudí, ktorí hľadajú pomoc, lebo ju potrebujú. A svoje názory si pošli do toho nového času. Pekný deň.

RNG

vynikajuce zhrnutie, skutocne otvorenie oci. Naozaj to stoji za tu vyse hodiny casu.
Pekne, prehladne, vysvetlujuce jednoducho s odvolanim na historiu, vyvin, rozne skodliviny a podvodne praktiky, ktorer vakciny nanutia na populaciu, napriek nepreukazanej ucinnosti alebo bezpecnosti.