Ako schudnúť z brucha?

vevericka

ale hej aj beh fajn..vela ludi si mysli, ze nie, ale pomaha aj beh, teda mne urcite..takych 30 min 3x do tyzdna

vevericka

na to aku mas vahu, ten pupok nebude az taky strasny:) netreba sa hanbit..zober nejaku kamosku, aby si nebola sama (alebo kamarata, aby si mala s kym tancovat)..niektore kurzy su dost drahe sice, cize by si potrebovala financnu podporu rodicov, ..ale daju sa najst aj lacnejsie.inak fajn je aj brusny.alebo ked nie tanec, tak aerobic alebo nieco podobne..:)

Jaaaaa

ja bi som aj chodila ale ja s tym pupkom bi som sa hambila.a diskoteny tiez neszasam...je to tam trapne.vsetci hulia chlascu sa a potom sa kazdy z kazdym vyspi...:)no nie?

vevericka

max.gluteus..nemyslela som diskoteky..tie neznasam, na vacsine sa fajci, co nie je nic moc..skor som mala na mysli nejaky kurz..ja som chodila..splocenske, latino..stretne vela fajn ludi so spolocnym zaujmom, dobre sa zabvi a ma to pozitivny vplyv na postavu :)

vevericka

jaaa..zabudni na chudnutie..vahu mas akurat, jedine tak spevnit telo ak si s nim nespokojna..v tvojom veku ani nie je vhodne drzat nejake diety alebo drasticky chudnut..staci ak budes sportovat ako ti bolo povedane..proste nejako sa pravidelne hybat..inak tanec je skvely pomocnik na formovanie postavy..

Jaaaaa

ano trapi ma to lebo sa citim strasne trapne...moja vyska je 163 a vaha 57.
a ja schudnut MUSIM!uz len pre zdravie.

max.gluteus

Mala si pravdu su to fotky stiahle z netu. Ale vsak mas iba 14 a uz sa trapis kilami? Strasne som zvedavy na tvoju vysku a vahu.