Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

sandraa

viete,aky vtip koluje v Prahe?
ako sa nedavno zmenila predvolba na Slovensko? nula osem....:))))))len nech nam daju:)

miselka

Student dutý jak bambus, propadá u zkoušky z logiky a organizace.
Řekne tedy profesorovi:
- Vy mě tady dusíte a rozumíte vůbec tomu oboru?
- Jistě, jinak bych nebyl profesor!
- Mohu Vám tedy dat jednu otázku? Když mi na ni správně odpovíte, dejte mi nedostatečnou a já odejdu. Když ale nebudete znát odpověď, dáte mi za jedna.... Viac
- Souhlasím.
- Co je současně legální, ale nelogické, logické ale nelegální a co neni ani logické ani legální?
Profesor po dlouhém přemyšleni nezná správnou odpověď, a tak dá studentovi výbornou. Ihned pote vola svému nejlepšímu studentovi a položí mu tu samou otázku.
Nejlepší student mu okamžitě odpoví:
Vám je 65 let a jste ženatý s 30-ti letou ženou, což je legální, ale nelogické. Vaše zena má 20-ti letého milence, což je logické, ale nelegální. Vy dáte tomu milenci své ženy za jedna ze zkoušky,
přestože by mel vyletět a to neni ani logické ani legální...

ja ja

Čo je to najväčšie predstieranie?
Pri onánií predstierať orgazmus.

Najväčšia drzosť nr.1 ?
Pri orgazme kričať vlastné meno.

Najväčšia drzosť nr.2 ?
Keď sa chlap po fajke opýta: Aký som bol?

majuska_

American, Francuz, Slovak a Rom stoja na streche mrakodrapu. Zrazu American zacne vyhadzovat kopy bankoviek a hovori: my toho mame vela! Francuz zacne vylievat litre vina a sampanskeho so slovami: my toho mame vela! Rom sa zrazu otoci k Slovakovi a hovori mu: dufam, ze ta teraz nenapadaju nijake somariny...

zjuzjika

Narodilo sa dieťa. Hneď po príchode na svet sa pýta na otca. Šťastný otecko k nemu podíde, dieťa mu začne ťukať prstom do čela a vraví: "Páči sa ti to, páči sa ti to?"

zjuzjika

Ahoj Jožo, ako žiješ?
- Ale... oženil som sa. A zaujímavé je, že všetci si myslia, že moja žena je Panenka Mária.
- Fakt?
- Ukážem ti fotku.
- Ach, Panenka Mária!

tormenta

Príde Mara k lekarovi a stazuje sa:
- Pan doktor, ten moj Fero ma prehnane sexualne naroky. Predstavte si, vcera mi to urobil dvanastkrat.
- To vari nie je mozne! Predpisem vam nejaky upokojujuci prostriedok.
Nenapadne mu ho dajte do caju.

Na dalsi den je vsak Mara u lekara opat:
- Pan doktor, vobec to nepomohlo. Skor naopak. Vcera mi to urobil osemnastkrat.
- Tak to skutocne neviem. Mohli by sme vari skusit liecbu sokom.
Pripravte si pri posteli silnu lampu a ked to na neho zase pride, tak mu ju
rozsviette do oci.

Uplynula noc. Rano zvoni u lekara telefon:
- Dobre rano. Tak ako to dopadlo? - pyta sa lekar.
- Poradili ste mi rozsvietit tu lampu. Tak som ju pri piatom cisle aj
rozsvietila...
- A?
- ... na mne sa valal uplne cudzi chlap a Fero pri dverach predaval
vstupenky!

zjuzjika

Popoluška je už stará, chudobná a osamelá. Jedného dňa, keď sedí v húpacom kresle a na kolenách má svojho čierneho kocúra, sa zjaví dobrá víla.
- Popoluška, kedže si bola celý život dobrá, tak ti splním tri želania. Aké je tvoje prvé želanie?
- Chcem byť taká krásna ako zamlada.
Želanie sa splní.
- Chcem byť opäť bohatá.
Víla splní aj toto želanie.
- Chcem, aby sa z môjho kocúra stal krásny a mladý princ.
Víla splnila všetky želania a odišla. Krásny princ sa otočí k Popoluške a hovorí:
- Stavím sa, že teraz lutujes, že si ma nechala vykastrovať.

zjuzjika

Príde chlapík domov, ide sa umyť do kúpeľne a tam vidí, že žena perie vo vani. Tak to využije. Vyhrnie jej sukňu a dobre ju pretiahne. Spokojný ide do kuchyne a tam vidí, že jeho žena krája mrkvu. Celý prekvapený sa jej pýta:
- Zlato, ty nie si v kúpeľni?
- Nie! Jaj, zabudla som ti povedať, že je tu mama.
Chlapík stŕpne a hovorí:
- Bože, je tu tvoja mama?
Žena mu na to:
- Ale nie, tvoja!